Chcete level up pri vymýšľaní tématiky na narodeninovú oslavu?

pridal NoName 15.6.2019 o 13:26


Čo tak znásilňované a utlačované služobníčky z Gileádu?

Minulú sobotu sa totiž v Hollywoode konala narodeninová párty novej BFF Kylie Jenner. Slečna s krkolomným priezviskom – Anastasia Karanikolaou – užíva momentálnu pozornosť (ktovie na ako dlho) a usporiadala si narodeninovú párty pre najbližších priateľov v téme oceňovaného seriálu Príbeh služobníčky.

Po predošlej Kylienej najke Jordyn Woods už ani pes neštekne, tak o rebríček vyššie postúpila dlhoročná kamarátka sestier Jennerových. Iste si pamätáte rádoby škandál o tom, ako Khloe podviedol “milovaný” Tristan s Jordyn. Titul BFF Kylie Jennerovej zrejme v krajine za veľkou mlákou znamená strááášne veľa, tak si ho zaslúžila “Stassi”.

Oslavy sa zúčastnila aj Sofia Richie, ktorá je na prekvapenie mnohých stále so Scottom. Táto rodina posunula vzťahy svojej rodiny mimo naše chápanie už naozaj dávno.

Kylie tvrdí, že Príbeh služobníčky je jej najobľúbenejším seriálom vôbec. No verte či nie, zrejme zabudla, že služobníčky nemajú na sebe tony makeupu či dokonalú manikúru. A to radšej pomlčím o duck face.

 

 

 

Sofia Richie

 

 

 

Zdroj: dailymail.co.uk

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk