Keira Knightley opuchla

pridal NoName 17.6.2019 o 21:10


Môže za to mini votrelec.

Keirin imidž éterickej vychudnutej víly dostáva v posledných týždňoch na frak. 34-ročná herečka čaká bábätko a vyzerá ako celkom obyčajná mama. Vlastne ani neviem, či je to kompliment alebo urážka.

Knightleyovci tehotenstvo oficiálne priznali pred niekoľkými týždňami, keď sa spoločne objavili na párty Chanel J12 v Paríži. S muzikantom Jamesom Rightonom sú svoji od roku 2013, v roku 2015 sa im narodila prvá dcéra Edie.

Keira svoje materstvo prežíva veľmi intenzívne a nie vždy len v tom pozitívnom zmysle. Jej prvá dcéra Edie sa narodila len pár hodín pred princeznou Charlottou a vraj to bol masaker. Samotná Keira porovnáva pôrod svojej dcéry s Kate Middleton, ktorá už sedem hodín po pôrode opúšťala nemocnicu, na tvári úsmev, na nohách lodičky. Herečkin pôrod bol diametrálne odlišný. Opísala ho veľmi sugestívne.

Zvracanie, krv, stehy.

Keira sa asi rozhodla, že poskytne všetkým ženám antikoncepciu zdarma a napísala esej, v ktorom opisuje svoj zážitok v celej jeho sugestivite a úprimnosti. Esej bola publikovaná v knižke Feministky nenosia ružovú (a iné klamstvá).

„Moja vagína sa roztrhla. Vyšla si von s očami dokorán. Ruky vo vzduchu. Krik. Položili ťa na mňa, bola si pokrytá krvou a mazom, tvoja hlava zdeformovaná pôrodnými cestami. Pulzovanie, lapanie po dychu, krik.“

Poprajme Keire, aby sa druhý pôrod vydaril podľa jej predstáv, aby jej stihli pichnúť epidurálku, aby kontrakcie boleli len tak akurát a aby ju obchádzali popôrodné depresie.

 

 

 

 

 

Zdroje: dailymail.co.uk,  harpersbazaar.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk