Morgan Freeman zachraňuje včely

pridal NoName 21.6.2019 o 16:10


Premenou svojho 124-akrového ranča v Mississippi na včelí raj.

Keď sa Morgan Freeman v roku 1937 narodil, povedal: “Ja, Morgan Freeman opúšťam teplo lona mojej matky a vstupujem do tohto sveta. Čoskoro urobím svoje prvé hovienko. Jedno z mnohých v živote Morgana Freemana.“ Keď sa Morgan prvýkrát uvidel v zrkadle plakať, zostarol, a tak vyzerá do dnešných čias. Odvtedy vždy, keď Morgan plače, začne pršať. V nebi.

Nie, extáze neholdujem, fakt. Toto sú skutočnosti z virálneho youtubového videa – Skutočné fakty o Morganovi Freemanovi a kto im neverí, nech sa ide súdiť, s kým chce. Len nie s Morganom, lebo Morgan má príliš práce s dabovaním miliónov a miliónov životov, vrátane toho vášho, každý deň. Práve teraz to robí. A teraz tiež.

Keby toto video bolo urobené dnes, jeho tvorca by doplnil ešte jeden fakt. Morgana Freemana nikdy nepoštípe včela. Žiadna. Morgan totiž nie len, že premenil svoj domov na miesto, kde môžu včely žiť svoj americký sen, on ich aj denno-denne kŕmi cukrovou vodou. Sám, vlastnými rukami, bez ochranného obleku.

„Zatiaľ ma nepoštípali, pretože nezbieram ich med, ani nič také. Iba ich kŕmim… Myslím, že chápu: “Hej, tohto chlapíka nechajme na pokoji, to je ten s cukrovou vodou.“ “

Povedal na návšteve u Jimmyho Fallona v roku 2014, v čase, keď s chovom včiel ešte len začínal.

Verím, že sa na tom odvtedy nič zásadne nezmenilo. Jednak preto, že si prednedávnom nechal doviesť 26 úľov z Arkansasu a na tomto magickom mieste teraz pestuje včelo-friendly rastliny ako levandule, ďatelinu a magnólie, aby prilákal ďalšie a ďalšie jedince.

Ale hlavne preto, že je to Morgan Freeman.

Len tak na okraj, viete, že minulú jeseň Trump zrušil zákaz používania neonikotinoídnych pesticídov, zabíjajúcich divé včely a decimujúcich ich populáciu na celom svete? Rozkošný to ujo. Poďme si radšej pozrieť epizódku z Through the Wormhole na zlepšenie nálady a Morgana nechajme Morganom. Má toho na práci už dosť, napríklad starať sa o celý svet.

„Existuje zjednotená snaha priviesť včely naspäť na túto planétu… My si ani neuvedomujeme, že ony sú základom, myslím, rastu planéty, jej vegetácie.“

Návšteva Morgana u Jimmyho Fallona (2014)

Všetky skutočné fakty o Morganovi Freemanovi, pre tých, čo chcú poznať osvietenú pravdu

Zdroje: mypositiveoutlooks.com,  forbes.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk