Kate Beckinsale na dúhovom pride vo fetiš oblečku

pridal NoName 22.6.2019 o 5:42


Nedávno sme tu mali pikošku o tom ako dcéra Kate Beckinsale údajne šňupala kokaín, no ukázalo sa že sa jej to len snívalo.

Zhodli ste sa na tom, že asi šnupe ona (článok TU)…súdiac aj podľa výberu jej posledného partnera (aj keď nazvať partnerom, niekoľko mesačnú šukaciu-narko známosť je asi silné slovo).

Kate má 45 rokov, ale vyzerá na 25. V nedeľu 9. júna sa v Los Angeles konal dúhový pride na podporu LGBT komunity. Zúčastnilo sa na ňom veľa celebrít.

Celebritky sa na túto udalosť patrične vymódili, alebo dogabali, to už posúdťe sami. Katka vyzerá super a preto si takýto model môže dovoliť a mne sa celkom páčila. Na takéto podujatie je vhodné trošku sa odviazať. Kate si na seba navliekla čiernu ceruzkovú sukňu z latexu a tiež latexový crop top. Doplnila to sexy čiernymi botami na vysokom opatku, latexovým obojkom na krku, maxi slnečnými okuliarmi, veľkou čiernou mašľou do vlasov a krásnym čipkovaným dáždnikom. Takto si vykračovala ulicami LA. Mejkap jej pomohol doťuknúť jej drag queen kamoš (to je ten nevkusný pán v ružovom). V galérii si môžte Katku a jej kamošov poprezerať a som zvedavá na vaše komenty.

P.S.: Drag queen sme mali nedávno možnosť vidieť aj v klipe Taylor Swift

 

„Tuto ti to upravím moja a môžme ísť!“

Kláaasa ??

 

Kukám ale že si mohla dať o číslo väčšie topánky…

 

Zdroj: InstagramMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk