Drake si dal postaviť vlastné lietadlo

pridal NoName 19.5.2019 o 9:26


Poznáte ten pocit, keď vás už nebaví cestovanie prenajatými private jetmi …

…, pretože ani vlastná upratovacia firma nemôže vydrhnúť zo sedadiel, kobercov a pozlátených záchodových kľučiek morálnu špinu, ktorú tam svojimi prach-obyčajnými paprčami nanosila spodná vrstva? Keď sa to už nedá psychicky zvládať, je najvyšší čas obstarať si vlastné lietadlo.
Teraz neviem, či si Drake ešte stále lieči zranené ego po rokoch neúspešného slintania po Rihanne alebo len vnútorne cíti, že potrebuje nový spôsob lákania veľko-zadkových pornohviezd do svojej postele. Ale buďme milosrdní. Nakoniec, Drake nám nestarne zrovna do krásy a posledné roky vyzerá skôr ako otec osemčlennej rodiny z Michiganu, ktorý vo svojej zubnej ambulancii plahočí svojim nevďačným deťom na Ivy League školu. A to ešte keď netancuje.
Nový Boeing 767 nesie názov Air Drake, aby sa náhodou iný okolo-letiaci vtáci nepomýlili, čože to za dôležitú osobu sedí vo vnútri. Mal stáť smiešnych 100 miliónov dolárov, a jeho vnútrajšok údajne vyzerá fantasticky. No neverím. Za toľko melónov by vyzerali fantasticky aj také tri, štyri africké osady; možno by si konečne mohli dovoliť aj očkovanie bez dvojtýždenného cestovania do najbližšej nemocnice. Ale čo o tom vie plebejec ako ja, ktorý celý život lieta natisnutý v priestore 30×40 bez kožených gaučov, enormných televízorov a mramorom vykladaných kúpeľní? Apropo, počuli ste, že onedlho budú v lietadlách miesta na státie? Idem si rovno pohľadať krém na kŕčové žily.

 

Nový jet s jeho majiteľom

 

>>> Videjko s interiérom nájdete na Instagrame TU! <<<

 

Chudáčik, veď on za to nemôže

Zdroje: highsnobiety.com,  eonline.com,  climatedepot.comZaradené pod: Celebrity, Drake, OMG!
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk