Terapeut pre každého! Terepaut pre každého!

pridal NoName 29.5.2019 o 7:07


Máš depku z poslednej série Game of Thrones? Máme pre teba riešenie! Iba teraz v akcii!

Osobne som veľkou fanúšičkou Game of Thrones a navzdory všadeprítomnej šialenej kritike sa ho snažím obraňovať ako sa len dá. Iste, aj mne sa niektoré veci nepáčili – radšej nebudem hovoriť, lebo už pri pomyslení na to sa mi otvára nožík vo vrecku – avšak treba uznať, že ukončiť také niečo je naozaj ťažké. Takže nehejtujte, ľúbte sa.

Webportál Bart.com ponúkol všetkým fanúšikom, ktorí majú “nervy” z konca ich obľúbeného seriálu rovno terapeuta. “Odborníci vám pomôžu…” sľubujú. Za menší poplatok, samozrejme. Veď kto dnes hrabe zadarmo?

Takže štve ťa ako to skončilo? Si smutný? Nahnevaný? Zúrivý? Najlepšie úplne pominutý zmyslov či zbavený svojprávnosti. Máme predsa dostatok profesionálov. Poradcov, ktorý ti pomôžu! Vieš, aby si opäť žil…keďže si prestal pred 8-9 rokmi.

Ak teda máte záujem, môžete si prostredníctvom spomínanej stránky zarezervovať sedenie v dĺžke 30 alebo 60 minút, za ktoré zaplatíte od 25 do 51 amerických dolárov. Zároveň máte na výber osobnú, skupinovú alebo online psychoterapiu.

Treba však upozorniť, že neexistuje žiadny limit na počet absolvovaných “sedení”. Takže šup šup – koľko len chcete. Peniažky sypte sa…teda, každý máte právo na vlastné tempo spracovania pocitov.

A to najlepšie nakoniec. Môžete takúto pomoc poskytnúť aj svojim blízkym, ktorí “nevedia” požiadať o pomoc! Takže ak neviete čo k narodeninám či k inému sviatku, čo tak poukážka na online sedenie s “psychoterapeutom”?

 

Písali sme: Emilia Clarke o Daenerys

 

Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll.

 

Zdroj: 9gag.com, entertainment.ie, vanityfair.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk