Ovečka Margot Robbie

pridal Lilinka 30.4.2019 o 17:55


Ako vyzerá s kučerami?

Margot je sexica. Nie je o čom. Od Vlka z Wall Street, kde to zahrala na úplnú pani, ju za ňu považujem. Aj napriek jej dosť výraznej čeľusti, ktorá ju občas robí trošku mužnou. Zabite ma, je krásna, ale je to pravda. Hoci ju dokážu aj poriadne ošpatiť kvôli filmovej úlohe, ako vo filme Ja, Tonya, opäť sa vráti k svojim blond vlasom, ktoré síce nie sú prirodzené, keďže je brunetka, ale ktoré jej pristanú najviac a je to tá stará dobrá Margot. Drzá, blond a so sexy prízvukom.

Čo sa ale Margot strašne nehodí, ako som pri prehliadaní Ignácových fotiek zistila, sú kučery. Kučery jej absolútne nepristanú. Vyzerala ako moja mama, keď mala v deväťdesiatych rokoch trvalú. V tých časoch ešte nevedeli vlasy natočiť inak ako na štýl vyfúkaného pudla. Takéto mohutné ovečkovské háro Margot nahodila na newyorský filmový festival Tribeca, kde promovala svoj nový film Dreamland. Ten má byť o bankovej lúpeži a ja pevne dúfam, že v ňom nebude kučeravá.

Mimochodom, Margot rastie vážna konkurencia v seriáli Sex Education, v podobe herečky Emmy Mackey.

Čo poviete? Podobajú sa?Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk