
S nohami ako páradlami.
Hoci Milu Kunis spolu s väčinou pikokárov povaujem za vežmi peknú enu, občas teda vyzerá naozaj hrozne. Námu Ignácovi sa včera v Los Angeles podarilo nafoti ju s vačkami pod očami a zamračenú ako pondelkové ráno. Síce má právo sa mrači a neby stále upravená, ale vyzerala fakt zle. To vak nebola prvá vec, ktorá ma na nej zarazila. Začína by u nechutne chudá. A tak, e mám pocit, e ju jej nesúmerne vežká hlava k telu, zrazí k zemi. Skôr ne ma tu jej fanklub zlinčuje, treba uzna, e nejaké to kilečko navye by jej veru neublíilo. Chcela by som vedie, či je taká tenká kvôli filmovej úlohe a či sa to jej vysokému muovi Ashtonovi Káčerovi páči, lebo začína pripomína vyslúilú baletku, ktorú bolí kadý jeden krok.



Mila, keď sa upraví

a s Ashtonom
