Neverný Tristan po druhé, po tretie, predané

pridal kara 21.2.2019 o 7:12


Predané tamtej slečne, ktorá sa tvári ako najlepšia kamoška Kylie Jenner.

Šokujúci šok, ktorý nikto nečakal – Tristan ho nevie nechať v nohaviciach. Ešte šokujúcejšie – celý tento škandál sa deje opäť iba úúúúúplnou náhodičkou len pár týždňov pred premiérou najnovšej série KUWTK. Kris Jenner je skrátka génius, čo si budeme klamať. Ale za mamu (a vlastne ani za manažérku) by som ju nechcela ani za milión. Ale keby začala písať romány, určite by som po nich siahla, pretože má nepochybne veľmi bujarú predstavivosť. Najnovší scenár, ktorý napísala, mal úspech – včera sa zaplnil internet infoškami o tom, že Tristan opäť podviedol Khloé, tentokrát dokonca s najlepšou kamoškou Kylie Jenner – Jordyn Woods. Khloé sa o tom údajne dozvedela v pondelok a hneď sa s ním rozišla. Hej, to jej je také vlastné. Nasleduje dráma, pretože Jordyn im bola všetkým ako rodina, ale rozhodli sa ju odrezať. Kylie sa ale trápi, lebo nevie čo má robiť. Jordyn u nej dokonca bývala v hosťovskom dome, ale včera večer sa nakoniec začala sťahovať a ide naspäť k mame. Kardashianky ani tak netrápi Tristan, ale sú šokované tým, že by Jordan niečo také urobila. Tá musí byť veľmi sprostá, pretože Kardashiankám vďačí za akúkoľvek popularitu, ktorú údajne za oceánom má, a ešte u jednej z nich aj bývala.

No uznajte, vymysleli by ste niečo takéto? Skvelý námet na celú ďalšiu sériu rodinnej reality šou a ešte k tomu aj takýto škandál pritiahne ľudí k televíznym obrazovkám. Alebo ani nie? Skôr nie, pretože súdiac podľa internetových komentárov už túto „reklamu“ prekukli takmer všetci. Čo sa teda naozaj stalo? Už pred dvoma týždňami sa objavili články o tom, že Khloé žije v podstate ako slobodná matka, že o Tristanovi vôbec nehovorí a že už sa mesiac nevideli. Usudzujem, že už boli dávno rozídení. Tristan potom priletel na Valentína do LA, ale namiesto toho, aby šiel za Khloé, šiel na párty, kde si odviedol do spálne dve slečny. Kris niečo zavetrila a rozhodla sa situáciu využiť – aspoň bude na čo zhodiť rozchod a rovno bude aj nejaká publicita. Jordynina kariéra zrejme neprekvitá tak, ako by chcela, a tak pristúpila na tento plán. Ktovie, či s Tristanom vôbec niečo mala, pretože neexistuje jediná fotka, jediné video, nič. Tristan dokonca po prevalení správ tvítol „fake news“. Misia splnená, rozchod opodstatnený, Jordyn je vo všetkých médiách a vo finále najnovšej série KUWTK môžeme čakať srdcervúce odpustenie zo strany Kardashianiek a jej opätovné nasťahovanie späť ku Kylie. Toľko moje postrehy k tejto fraške.

Kylie a Jordyn

Khloé a TristanMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk