Jamie Foxx je slobodný

pridal WonderWoman 26.2.2019 o 17:49


To aspoň tvrdí on sám.

Tak toto je pre mňa veľmi zaujímavá novinka. Posledné dni minulého roku si Jamie a Katie Holmes vychutnávali romantiku na luxusnej jachte , no pred dvoma dňami sa vraj veľavážený pán nechal počuť, že je slobodný. A to veru neveští nič dobré.

Už dlhšie sa totiž šepká, že sa s Katie chystajú zobrať, čo by po všetkých tých rokoch skrývania sa a obmedzovania bolo veľmi pekné. Ale vyzerá to tak, že tých 6 rokov nebude spečatených svadbou a že Katie márne dúfala, že spolu zostarnú. Na oscarovej afterparty, ktorú usporiadali v Chateau Mormont Beyoncé s Jay-Zim totiž Jamie vyhlasoval, že je single. Vraj to povedal viackrát pred rôznymi ľuďmi a akoby to nestačilo, na prechádzajúcu Vanity Fair afterku prišiel so svojou hereckou kolegyňou Jessicou Szohr. Je teda celkom dosť možné, že už Katie stihol vymeniť a že čoskoro svoj status slobodného zmení na zadaný, len s inou ženou. Čo myslíte, naozaj sa s Katie po tom všetkom rozišli?

 

S Jessicou (ktorá sa tu podobá na Katie…)Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk