Kristen na módnej šouke

pridal Lilinka 22.1.2019 o 19:02


Akoby Tilde Swifton z ok(n)a vypadla.

Odkedy sa Kristen rozišla so svojou modelkovskou frajdou Stellou Maxwell a vymenila ju (Alebo Stella vymenila Kristen?) za stajlistku Saru Dinkin, oblieka sa o čosi štýlovejšie. Už to vôbec nehrá na sladkú Bellu z Twajlaju, ale na sexy lesbičku, ktorá sa stala tvárou Chanelu.

Najnovšie sa práve pre Chanel aj vymódila a to konkrétne na Chanel’s Haute Couture show v Paríži. Musím uznať, že napriek androgínnemu vzhľadu á la Tilda Swifton, ktorá na šouke bola tiež, jej to celkom pristalo. Určite viac ako v bežný deň, keď jej stačí vyťahané tričko a mastné ulízané vlasy.

Tie síce mala ulízané aj teraz, ale takým tým fancy spôsobom. Ružové brejle sa mi páčili asi najviac. Perfektne ladili s kozmonautskými nohavicami.

Okrem Kristen a jej staršej sestry Tildy, sa na prehliadke objavili aj iné tváre ako Kaia Gerber, Pharell Williams, Marion Cottillard a Tessa Thompson.

Kto sa vám, milí pikoškári (ne)páčil najviac?

Tilda Swifton

Kaia Gerber

Marion Cotillard

Pharrell Williams s manželkou

Tessa ThompsonMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk