Ellen Page sa tajne vydala

pridal WonderWoman 3.1.2018 o 22:54


Po polročnej známosti.

A mne to pripadá šialene romantické. Normálne by som povedala, že je to priskoro, že je to nezodpovedné a neuvážené rozhodnutie, ale pri osobách rovnakého pohlavia mi pripadajú bežné veci ešte dvojnásobne romantickejšie. Asi je to preto, že to majú v láske komplikovanejšie ako heterosexuáli.

Ellen svoju sexuálnu orientáciu priznala pred necelými troma rokmi na konferencii za ľudské práva. Mala vtedy 27 rokov a ja si nedokážem predstaviť, aké ťažké pre ňu muselo byť tajiť to toľko rokov. V roku 2015 sa prvýkrát objavila na verejnosti so svojou partnerkou Samanthou Thomas a v lete sa po jej boku objavila nová láska – tanečníčka Emma Portner. V októbri mali premiéru na červenom koberci a teraz už majú za sebou premiéru pred oltárom. Ellen to potvrdila na svojom Instagrame, kde zverejnila fotku s Emmou so slovami, že nemôže uveriť, že môže nazývať túto výnimočnú ženu svojou manželkou. Gratulujeme a želáme veľa lásky.

 

 

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk