Každý deň je zo mňa iná žena

pridal kara 16.1.2018 o 22:58


Stále vyzerám ako čerstvo prefarebnáááá.

Túto vypalovačku si momentálne každý deň chodiac po New Yorku celkom určite vyspevuje Blake Lively. Tam totiž momentálne natáča svoj nový film The Rhythm Section. Jej neustále zmeny vizáže by síce mohli napovedať, že Blake si zahrá nejakú tajnú agentku, prípadne psycho človeka s niekoľkými osobnosťami, no ani jedno z toho nie je pravda. Zahrá si ženu, ktorá sa snaží pomstiť smrť svojej mamy, ktorá zomrela pri leteckej havárii. Prečo to ale zahŕňa prehliadku kostýmov ako na maškarný sa asi dozvieme až v kinách. Ak teda takýto béčkový film u nás vôbec budú dávať.

Jeden deň je za blonďavú bezďáčku, ďalší za tmavovlasú socku a ďalší za ryšavú femme fatale. Spojitosť tam nie je žiadna, takže fakt netuším. Čo ale viem, je to, že v tej ryšavej parochni a kabáte vyzerá brutálne neskutočne dobre. A že tie topánky nevyhnutne potrebujem vo svojom živote.

vo filme si zahrá aj Jude LawMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk