Nemám žiadne plastiky!

pridal kara 17.2.2018 o 9:17


Takáto krásna som sa narodila! Mňau!

Keď už si človek myslí, že Blac Chyna je vrcholom spackaných plastických operácií, príde na scénu toto strašidlo. Myslím, že Jocelyn Wildenstein netreba predstavovať a všetci ju poznáte pod jej prezývkou mačacia žena. A to je urážka nielen všetkých mačiek, ale aj žien. Toto čudo by sa totiž nemalo radiť do ani jednej z týchto kategórií. 77 ročná Jocelyn sa zrejme cítila dostatočne fit po nejakom svojom poslednom zákroku, a tak zliezla zo stola svojho plastického chirurga, ktorému z nejakých neznámych príčin zatiaľ nikto neodobral liceniu, a išla strašiť rovno do médií.

V Daily Maile sa potešia každému takémuto strašidlu, ktorému chýba sebareflexia, a tak ju s úsmevom privítali. A ona porozprávala nasledovné – vraj za jej vysoké lícne kosti môžu jej švajčiarski predkovia. A vďaka tomu vraj vyzerá ako Brigitte Bardot, s ktorou si vraj vo Francúzsku dokonca aj mýlia. Uhm, okej. Do toho skočil jej snúbenec, ktorý dodal, že tak naozaj vyzerá. Ten sa volá Lloyd Klein, má 51 a je to ževraj módny návrhár. A ešte tak trocha aj zlatokop so silným žalúdkom. Potom ešte dodal, že má fotky, na ktorých má Jocelyn 16 rokov a vyzerá na nich tak isto ako teraz. Auč, tak to musela byť ťažká puberta. Vraj vôbec nechápe, prečo ju nazývajú mačacou ženou, lebo nikdy nepodstúpila žiadnu plastiku tváre. To potvrdila aj Jocelyn, keď sa jej na to priamo opýtali.

Strašne túžim poznať odpoveď na túto moju otázku – kto z tejto trojice je najviac narušený? Jocelyn, jej snúbenec, alebo jej plastický chirurg? Vaše odhady rada uvidím v komentároch.

nie, toto vôbec nie sú plastiky

Možno sa taká narodila… Možno je to Maybelline…
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk