Sexy Lawrencka

pridal WonderWoman 21.2.2018 o 22:48


Nahodila riadny výstrih.

Niekedy vám proste šaty sadnú ako riť na šerbeľ. Každý jeden centimeter látky dokonale rysuje vašu postavu, ktorá má tie správne krivky. Je odhalené presne to, čo má a každá hlava, mužská aj ženská sa za vami otáča. Všetky oči na vás. Vlastne… tentokrát nie. Tentokrát hovorím o Jennifer Lawrence.

Tá totiž v utorok vytiahla zo skrine skutočne skvostný kúsok. Repliku Versace šiat, ktoré si pred 24 rokmi obliekla Elizabeth Hurley na premiéru filmu Štyri svadby a jeden pohreb. Pred šiestimi rokmi ich dokonca predviedla aj Lady Gaga. No a Lawrencka nemohla zaostávať a nahodila sa do týchto sexy šiat aj ona. Fotila nejaké promo fotky k jej najnovšiemu filmu Red Sparrow, ktorý sa mimochodom natáčal aj u nás. Jennifer vyzerala v šatách neskutočne sexy, asi si povedala, že je najvyšší čas nájsť si nového chlapa. Vraj sa totiž cíti veľmi osamelá…

 

Lady Gaga

Elizabeth HurleyMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk