Joan Smalls a jej recept na úspech

pridal kara 12.3.2018 o 7:34


Joan pre Harper´s Bazaar Arabia.

Ak náhodou uvažujete o tom, ako sa stať supermodelkou, alebo možno aj konkrétne anjelicou, tento rozhovor Joan Smalls vám v tom možno pomôže. Podelila sa v ňom totiž o svoj recept na úspech. A ten je vlastne taký všeobecný, že možno by sa nemusel aplikovať iba na modeling. Joan si zapózovala pre najnovšie vydanie magazínu Harper´s Bazaar Arabia a fotenie bolo celkom tematické a Joan je na výsledných fotkách krásna – veď ako vždy. Magazínu prezradila aj to, ako vníma hejterov na sociálnych sieťach.

…o hejteroch na sociálnych sieťach:

„Áno, mám s nimi zlé skúsenosti. Každý ich má. A či dovolím, aby ma to ovplyvňovalo? Na sekundu ma to naštve, ale potom si pripomeniem, že toho človeka nepoznám a každý má nejaký názor a má na neho právo. Ale nedovolím, aby to ovplyvňovalo môj život, budem pokračovať v jeho žití. Je to len virtuálny komentár, len si ho prečítate a idete ďalej. Je to veľký tlak, keď vás ľudia neustále súdia, ale v živote sú aj vážnejšie problémy.“

…o jej recepte na úspešnú kariéru:

„Vždy sa obklopujte ľuďmi, ktorí vo vás veria tak ako vy v samého seba, a takými, ktorí sú kreatívni a budú vám inšpiráciou. To je hlavný recept na úspech. Občas je to súťaživé, asi ako v každom odvetví, ale povedala by som, že skôr súťažím sama so sebou ako s nejakou inou ženou.“Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk