Zbohom, sexappeal

pridal WonderWoman 3.4.2018 o 6:37


Tom Hardy oň prišiel spolu s vlasmi.

Ak vás dnes zobudilo hlasné „niééééé!“, tak sa ospravedlňujem, bola som to ja. Dokonca dvakrát v priebehu piatich minút. Prvýkrát, keď som sa dozvedela, že Tatumovci sa rozvádzajú, a druhýkrát, keď som zbadala neforemnú vyholenú hlavu Toma Hardyho. Áno, môjho milovaného Hardynka.

Žiaľ, nie som tak neobjektívna ani slepá, aby som nepriznala, že holá lebka mu teda vôbec nepristane. Naopak, vyzerá veľmi odpudivo. Ak by som ho stretla v tmavej uličke s tou umelou hlavou v parochni v náručí, tak aj peňaženku odhodím a utekám na najbližšiu policajnú stanicu. Jediné, čo ma trochu upokojuje, je fakt, že to nie je žiaden jeho módny výstrelok a je to len dočasné. Tom totiž momentálne natáča životopisný film o Al Caponem, takže kvôli tejto postave musel zhodiť vlasy. Zrejme to však nebude jeden z tých filmov s ním, ktoré chcem vidieť. Tento asi oželiem.

 

Skutočný Al CaponeMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk