Nový pár

pridal WonderWoman 5.4.2018 o 6:13


Chris Pine a bývalá Chrisa Martina.

Konečne tu máme jar. Stromy kvitnú, vtáčiky štebocú a vo vzduchu je cítiť lásku. No dobre, nie sme v Disneyho rozprávke, ale aj v Hollywoode nám rozkvitla nová láska, alebo minimálne tu máme nový vzťah.

Tými čerstvými zaľúbencami sú herci Chris Pine a Annabelle Wallis. Chris je starý známy sexoš, mohli sme ho vidieť napríklad vo Wonder Woman a Annabelle je známa zo seriálu Tudorovci. Okrem toho si ju možno niektorí pamätáte ako frajerku Chrisa Martina, s ktorým mala koncom roka 2015 románik. Teraz už je však s iným Chrisom a podľa zdroja pre Us Weekly ju v podstate prebral niekomu inému. Keď sa vraj prvýkrát stretli, bola zadaná a Chris sa veľmi snažil odpútať jej pozornosť od muža, s ktorým v tom čase bola. Jeho šarm zabral a Annabelle si vybrala jeho. Minulý týždeň spoločne prileteli do Londýna, takže zrejme sa snažia spolu tráviť čo najviac času. Držíme im palce, hodia sa k sebe.

 

 

 

Annabelle je kočkaMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk