Justin sa pobil na Coachelle

pridal WonderWoman 16.4.2018 o 21:52


Žeby s The Weekndom?

To by boloa kovbojka, čo? Sokovia v láske, momentálne už obaja bývalí frajeri Seleny Gomez, by sa na verejnosti pobili o jej lásku. Pred zrakmi tisícok žudí by sa vážali v prachu a rozdávali si vzájomne krvavé údery. The Weeknd by rozbil Justinovu hnusnú tvár na kašu a ešte v ten deň by o tom napísal víazoslávnu pesničku s názvom How I beat that bitch.

Ale netešte sa, nič také sa na tohtoročnej Coachelle (kde boli Justin aj The Weeknd) nekonalo. To len starý známy bitkár paparazzov Justin sa opä do niekoho pustil. Tentokrát to bolo však hrdinské gesto a jeho motív bol správny. Bránil totiž ženu, ktorú jej bývalý držal pod krkom a odmietal pusti. Keď to videl Justin, neváhal zakroči, kričal na dotyčného, aby ženu pustil, no ten ho poslal do riti a tak mu Justin vrazil jednu po papuli a šmaril ho o stenu. Neskôr si veselo užíval párty a fotil sa s žuďmi, ktorí možno o jeho hrdinskom čine ani nevedeli. Dobrá práca, Justin. Vážne.

 

 







Môžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2026 redakcia@pikosky.sk