
eby s The Weekndom?
To by boloa kovbojka, čo? Sokovia v láske, momentálne u obaja bývalí frajeri Seleny Gomez, by sa na verejnosti pobili o jej lásku. Pred zrakmi tisícok žudí by sa vážali v prachu a rozdávali si vzájomne krvavé údery. The Weeknd by rozbil Justinovu hnusnú tvár na kau a ete v ten deň by o tom napísal víazoslávnu pesničku s názvom How I beat that bitch.
Ale netete sa, nič také sa na tohtoročnej Coachelle (kde boli Justin aj The Weeknd) nekonalo. To len starý známy bitkár paparazzov Justin sa opä do niekoho pustil. Tentokrát to bolo vak hrdinské gesto a jeho motív bol správny. Bránil toti enu, ktorú jej bývalý dral pod krkom a odmietal pusti. Keď to videl Justin, neváhal zakroči, kričal na dotyčného, aby enu pustil, no ten ho poslal do riti a tak mu Justin vrazil jednu po papuli a maril ho o stenu. Neskôr si veselo uíval párty a fotil sa s žuďmi, ktorí mono o jeho hrdinskom čine ani nevedeli. Dobrá práca, Justin. Váne.




