Smsky od Weinsteina

pridal kara 1.5.2018 o 19:46


Tie pípajú v mobile Rose McGowan.

Rose McGowan sa po svojom poslednom zrútení pred kamerami nasrala, zrušila všetky svoje naplánované rozhovory a na dva mesiace sa stiahla. A za tie dva mesiace sa stalo niečo úžasné – buď prestala fetova alebo vyhžadala pomoc psychiatrov a je na liekoch. Momentálne totiž behá po rôznych britských programoch a rozdáva rozhovory a v nich, čuduj sa svete, neznie ako prvotriedny psychopat. Celkom sa z toho teším, lebo už som začínala ma obavy z toho, že jej prepne úplne a niečo si spraví.

Rose mala o svoj život obavy tiež, ale z iných dôvodov. V jednom z rozhovorov prezradila, že sa čuduje, že je po tom, čo začala verejne vystupova proti Harveymu, ešte stále nažive a nezbláznila sa (to druhé je trocha otázne). Tiež prezradila, že Harvey si na ňu zohnal jej súkromné telefónne číslo a od prepuknutia škandálu jej už poslal aj nejaké smsky. Ich obsah zatiaž nezverejnila, ale určite príde aj to. A Harvey by si mal asi radšej dáva pozor na to, komu čo vypisuje, pretože má na krku nové dve žaloby. Jednu od Ashley Judd, ktorú obažoval tiež a ktorej zničil kariéru, keď ho odmietla. Za to od neho žiada kompenzáciu. Peniaze ale nechce pre seba, ale plánuje ich venova organizácii #TimesUp. Žaluje ho aj jeho bývalý kolega Quentin Tarantino. Ten tvrdí, že Harveyho produkčná spoločnos mu nevyplatila tantiémy za 4 filmy, ktoré sa pohybujú vo výške miliónov dolárov. Svoje peniaze chce vysúdi čo najskôr, kým Harvey stihne vyhlási bankrot. Toto ešte bude zaujímavé.

Ako bodku na záver tu máte pár fotiek Rose na otváraní predajne House Of Osman. A len taká pikoška – tá auto nehoda, kvôli ktorej má údajne Rose dodrbanú tvár, sa nikdy nestala. Aj o tom píše vo svojej knihe. Údajne bola na operácii nosnej dutiny, ktorú doktor pokašžal a prevŕtal sa jej cez líco. Podstúpila aj rekonštrukciu, no koža pod okom už skrátka nevyzerala ako predtým, a tak upravili aj druhé oko, aby boli symetrické. Povedala o tom svojej publicistke a tá obratom prišla s príbehom o havárke.

 Môžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk