Ďalší nechutný jazyčisko

pridal kara 3.5.2018 o 19:36


Tentokrát patrí Christine Aguilere.

Kde sú tie časy, keď som si naivne myslela, že nechutný jazyčisko Miley Cyrus nič neprekoná. No po tomto by som jej asi dovolila aj to, aby ma s ním prišla oblíznuť. Keď som si totiž pustila nový klip Christiny Aguilery, absolútne ma striaslo od hnusu, zatiaľ čo pri Miley som viac menej len prevracala očami. Prisahám, že som v tomto štvorminútovom klipe videla Christinin jazyk viackrát než ten Mileyn za celé tri roky, čo ho vyplazovala. A áno, striaslo ma od hnusu zakaždým.

A možno aj preto, že ho len tak nevyplazuje, ale snaží sa s ním asi robiť nejaké akože zvodné pohyby. A líže s ním mlieko. A líže si prsty. A líže si pery. Brrrr. Budem mať nočné mory, prisahám. Christina je evidentne strašne hrdá na svoje nové nafúknuté pery, keďže zábermi na ne je tvorená asi polka klipu. Asi nevidí, že sa jej to vôbec nehodí, že to má celé krivé a ešte tam má aj hrčku. No proste čo vám budem hovoriť, tento klip je čisté vizuálne peklo. A pre mňa vlastne asi trocha audiovizuálne peklo. Pesnička, ktorú produkoval génius Karol, mi totiž nejako nepadla do vkusu. Taká obyčajná rádiová odrhovačka, ktorú asi budú hrať toto leto na všetkých diskotékach, čo ma ale našťastie trápiť nemusí, keďže som na diskotéky nechodila nikdy a teraz to meniť určite neplánujem. Príde mi to také nemastné, neslané, už miliónkrát videné a ničím špeciálne. Možno keby to spievala Riha, tak by tomu dodala nejakú šťavu a dalo by sa to. Takto mi to pripadá o ničom a jej hlasu je na takéto sračky taká nekonečná škoda, že to je vôbec škoda hovoriť…

Varovala som vás…

No nie je toho hlasu škoda?Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk