Willow Smith sa priznala k sebapoškodzovaniu

pridal WonderWoman 18.5.2018 o 12:49


Sláva býva zradná…

Nuž, nie je všetko zlato, čo sa blyští. A v prípade detí Willa Smitha a Jady Pinkett Smith to platí doslova dvojnásobne. Všetci veľmi dobre vieme, že Jaden je tak trochu prepnutý mladý muž, ktorý si myslí, že čas neexistuje, že on a Willow sú vedci a že jedného dňa len taz zmizne z povrchu zemského, čo plánuje už od svojich trinástich rokov. Ako som povedala – preplo mu.

Willow mala spolu s ním tiež kadejaké zvláštne reči, ale vždy som ju považovala za trochu normálnejšiu z tejto súrodeneckej dvojice. Ukázalo sa však, že mala tiež svojich démonov, s ktorými bojovala a že nezvládnutá sláva a tlak, ktorý z nej vyplýval, ju doviedli až k sebapoškodzovaniu. Nemalo by ma to prekvapovať, lebo už minulý rok v jednom z rozhovorov rozprávala o tom, aké hrozné je žiť a vyrastať na očiach verejnosti. No a v pondelok sa priznala svojej mame a starej mame, že si rezala zápästia. Spolu s Jadou a jej mamou – Adrienne Banfield-Norris majú vlastnú talkshow na Facebooku s názvom Red Table Talk, kde sa rozprávajú o všetkom možnom a zdieľajú (aký paradox) so svetom svoje súkromie. Práve v druhej časti tejto show z Willow vyšlo, že keď mala 12, začala sa rezať. Bola v štádiu, kedy nevedela, kto vlastne je, prečo je na tomto svete a či nie je niečo iné, čo by mohla vo svojom živote robiť. Jada sa tvárila prekvapene a vraj o ničom nevedela a keď sa spýtala, či o tom vedel Jaden, Willow povedala, že ani on nie. Čo sa mi zdá trochu zvláštne vzhľadom na to, že tí dvaja boli vždy ako dvojičky. Našťastie už je Willow dávno za tým a zdá sa, že už vie, ako so svojou slávou pracovať. Aspoň dúfam, že je to tak…

 

 

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk