Opäť na spoločnom pódiu

pridal WonderWoman 22.5.2018 o 19:29


A opäť najlepšie kamošky.

Ach, tieto celebritné priateľstvá. Obzvlášť Taylor Swift vystriedala tých najlepších kamošiek niekoľko – od Karlie Kloss (s ktorou vraj boli viac než len kamošky), cez Gigi Hadid, až po Selenu Gomez. Dosť dlho sme ich spolu nevideli a pravdupovediac si myslím, že sa ani nestretávali, ale zrazu sú opäť za dobre a po dvoch rokoch spolu znovu vystúpili na spoločnom pódiu.

Bolo to v sobotu v Pasadene, kde Taylor vystupovala v rámci svojho turné. Taylor pozvala Selenu na pódium, aby si spolou zaspievali jej pieseň Hands to Myself, vymenili si zopár sexy a zopár láskyplných pohľadov.  Ale možno Taylor krivdím a so Selenou udržiavali po celý čas intenzívne priateľstvo. Na svojom Instagrame totiž Selenu vychválila do nebies ako osobu, ktorej môže kedykoľvek zavolať a ktorá je tu vždy pre ňu, takže ich priateľstvo je zrejme naozaj silné. Uvidíme, dokedy.

 

Taylor a Selena pred dvoma rokmiMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk