Upracovala sa na smrť

pridal kara 28.5.2018 o 10:06


Asistentka Blac Chyny zomrela.

Bolo mi jasné, že pracovať pre psychopatku, akou je Blac Chyna, asi nemôže byť med lízať, no teraz to už bude jasné absolútne každému, keďže sa na ňu chystá žaloba. Jej asistenka na to totiž doplatila životom a jej rodina sa chystá Chynu zažalovať kvôli tomu, že ju týrala, zneužívala a neplatila jej tak, ako mala.

34 ročná Lorena Hernandez jej robila asistentku a manažovala veci okolo jej domu. V roku 2017 mala Lorena kvôli pracovnému tempu a stresu porážku, no aj po nej bola ešte schopná pracovať. Keďže mala tri deti, potrebovala ich zaopatriť, a tak pokračovala v práci pre Chynu, pomáhala jej so značkou oblečenia a inými bežnými asistentskými vecami. V januári ale dostala v Chyninom salóne krásy Lashed záchvat a po masívnom krvácaní do mozgu upadla do kómy. Chyna sa ani neunúvala navštíviť ju, do nemocnice prišla iba krátko po tom, ako tam Lorenu odviezli, aby jasne nakázala personálu, nech neposkytujú žiadne informácie médiám, čím spôsobila to, že aj jej rodina mala problém získať informácie o jej zdravotnom stave. Pred dvoma týždňami ju rodina nakoniec nechala odpojiť od prístrojov, pretože pár dní predtým opäť utrpela krvácanie do mozgu a testy ukázali, že u nej nastala mozgová smrť. Chyna sa k jej smrti doteraz nevyjadrila, akurát nakázala kamošom, nech odkážu médiám, ako strašne pomáhala. Rodina to ale popiera, tvrdia, že Chyna ju ani raz nenavštívila, nepomohla finančne a ani nijako inak. Chyna ale mala pocit, že pomohla, keďže o tom, čo sa stalo informovala Roba Kardashiana a Tygu, a tí rodine cez GoFundMe venovali peniaze na zaplatenie účtov za zdravotnú starostlivosť. Rob venoval 10 tisíc a Tyga päť. A samotná Chyna doteraz venovala nula. Som zvedavá, ako táto žaloba dopadne, ale hádam z nej vytlčú dosť aspoň na to, aby vyplatili účty z nemocnice.

Lorena s deťmi

RIPZaradené pod: Blac Chyna, Celebrity, OMG!, RIP
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk