Sexy telo

pridal kara 2.6.2018 o 7:41


Aj Emme Stone sa páči.

Vždy, keď vidím Justina Therouxa, zamýšľam sa nad tým, ako môže byť niekto zároveň sexoš a zároveň aj nechutne slizký. Takéto výrazne zmiešané pocity z neho totiž mám. Emma Stone by so mnou ale asi nesúhlasila. Ako som vás informovala už pred pár týždňami, títo dvaja spolu trávia až podozrivo veľa času. Hoci sa medzitým do médií dostali aj infošky o tom, že o jeho pozornosť bojuje aj Selena Gomez, osobne sa prikláňam k variante, že Justin rieši Emmu. Netvrdím, že ide o niečo vážne, ale myslím si, že spolu minimálne spávajú.

Momentálne dovolenkujú aj s ďalšími priateľmi vo Francúzsku, kde spolu bývajú aj v jednom bungalove. Na paparazzi fotkách síce nie sú zachytené žiadne dotyky a ani bozky, to ale neznamená, že nejaké neprebiehajú, keď sa zotmie a zatvoria sa dvere do spálne. Čo myslíte vy, len kamaráti, kamaráti s výhodami alebo sa čoskoro dočkáme oznámenia ich vzťahu?
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk