Courtney Love plánovala vraždu

pridal kara 10.6.2018 o 20:18


Chcela odpratať svojho bývalého zaťa.

Nuž, nejako sa nám ten rozvod Frances Bean Cobain pekne zamotáva. Aby ešte Courtney Love nakoniec neskončila v base. V polke mája som vás informovala o tom, že so všetkými ťahanicami okolo rozvodu by mal byť už konečne koniec, pretože Frances a Isaiah sa dohodli aj na majetkovom vyrovnaní a jemu ostala slávna gitara po Kurtovi. Teraz ale Isaiah žaluje Courtney Love a tvrdí, že ho chcela dať zabiť. Vraždu plánovala spoločne s bývalým manažérom Britney Spears Samom Lutfim a hercom Rossom Butlerom. Tých obviňuje aj z rozpadu jeho manželstva, pretože údajne zásobovali Frances drogami.

Isaiah tvrdí, že táto trojica sa mu s pomocou osobného šoféra Yukhtmana nabúrala do jeho iMessage konta, kam pridali správy, ktoré mali pôsobiť tak, že Isaiah má psychické problémy a samovražedné myšlienky, aby jeho vražda vyzerala ako samovražda. Tieto správy odovzdal aj polícii. Tretieho júna doma pozerali film, keď sa Lufti, Butler a Yukhtman vlámali do jeho domu. Agresívne z domu odpratali jeho kamaráta a Lufti ho potom chytil za genitálie a vyhrážal sa mu, že keď sa neupokojí, budú ho znásilňovať všetci traja na preskáčku. Následne ho silou vyviedli z domu a natlačili do auta, ale nepočítali s tým, že jeho kamarát kontaktoval políciu a zablokoval svojím autom to ich, aby nemohli odísť. Na scénu čoskoro dorazili policajné autá a aj helikoptéra, no Lufti si vraj vymyslel nejaký príbeh, aby ho nezatkli, a potom sa ešte vrátil trocha sa mu povyhrážať, že zabije jeho rodinu a jeho dcéru Arlo.

Isaiah tvrdí, že bol v šoku a bál sa o svoj život a o život svojej dcéry, a tak potvrdil Luftiho verziu, že je s nimi kamarát a celé to bolo len zo srandy. Myslí si ale, že keby nedorazila polícia, odvliekli by ho niekam a zavraždili. Keď policajti odišli, trojica mužov ho nasledovala do domu a násilím ho tam zadržiavali, kým im nepovedal, kde sa nachádza gitara. Lufti mu vraj povedal, že mu dajú pokoj, keď bude súhlasiť s tým, že dostane 120 tisíc, ale vráti gitaru po Kurtovi. Po pár dňoch ale Isaiah nabral odvahu a všetko nahlásil na polícii a získal aj zákaz približovania pre Luftiho.

Podarilo sa mi už vypátrať aj to, ako to bolo s tou jeho bývalkou, ktorá bývala v dome. Bývala tam s nimi už od roku 2014 a problémy sa začali až keď sa Frances a Isaiah rozhodli pre rozvod. Jessica Sullivan tiež žaluje Courtney a tvrdí, že sa jej už roky vyhráža. To asi bude pravda, pretože sa už v roku 2016 písalo o tom, že si musela zaobstarať ochranku, pretože keď odmietla svedčiť proti otcovi svojej dcéry, aby Frances uľahčila rozvod, Courtney sa jej vyhrážala a Lufti tiež – ten vraj tvrdil, že sa postará o to, aby jej dcéra skončila v decáku.

Lufti bol manažérom Britney v jej najhorších časoch

Ross Butler si zahral v 13 Reasons Why, no teraz bude musieť polícii vysvetľovať zrejme on svoje dôvody, prečo je do tohto zapletený.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk