Courtney Love plánovala vraždu

pridal kara 10.6.2018 o 20:18


Chcela odpratať svojho bývalého zaťa.

Nuž, nejako sa nám ten rozvod Frances Bean Cobain pekne zamotáva. Aby ešte Courtney Love nakoniec neskončila v base. V polke mája som vás informovala o tom, že so všetkými ťahanicami okolo rozvodu by mal byť už konečne koniec, pretože Frances a Isaiah sa dohodli aj na majetkovom vyrovnaní a jemu ostala slávna gitara po Kurtovi. Teraz ale Isaiah žaluje Courtney Love a tvrdí, že ho chcela dať zabiť. Vraždu plánovala spoločne s bývalým manažérom Britney Spears Samom Lutfim a hercom Rossom Butlerom. Tých obviňuje aj z rozpadu jeho manželstva, pretože údajne zásobovali Frances drogami.

Isaiah tvrdí, že táto trojica sa mu s pomocou osobného šoféra Yukhtmana nabúrala do jeho iMessage konta, kam pridali správy, ktoré mali pôsobiť tak, že Isaiah má psychické problémy a samovražedné myšlienky, aby jeho vražda vyzerala ako samovražda. Tieto správy odovzdal aj polícii. Tretieho júna doma pozerali film, keď sa Lufti, Butler a Yukhtman vlámali do jeho domu. Agresívne z domu odpratali jeho kamaráta a Lufti ho potom chytil za genitálie a vyhrážal sa mu, že keď sa neupokojí, budú ho znásilňovať všetci traja na preskáčku. Následne ho silou vyviedli z domu a natlačili do auta, ale nepočítali s tým, že jeho kamarát kontaktoval políciu a zablokoval svojím autom to ich, aby nemohli odísť. Na scénu čoskoro dorazili policajné autá a aj helikoptéra, no Lufti si vraj vymyslel nejaký príbeh, aby ho nezatkli, a potom sa ešte vrátil trocha sa mu povyhrážať, že zabije jeho rodinu a jeho dcéru Arlo.

Isaiah tvrdí, že bol v šoku a bál sa o svoj život a o život svojej dcéry, a tak potvrdil Luftiho verziu, že je s nimi kamarát a celé to bolo len zo srandy. Myslí si ale, že keby nedorazila polícia, odvliekli by ho niekam a zavraždili. Keď policajti odišli, trojica mužov ho nasledovala do domu a násilím ho tam zadržiavali, kým im nepovedal, kde sa nachádza gitara. Lufti mu vraj povedal, že mu dajú pokoj, keď bude súhlasiť s tým, že dostane 120 tisíc, ale vráti gitaru po Kurtovi. Po pár dňoch ale Isaiah nabral odvahu a všetko nahlásil na polícii a získal aj zákaz približovania pre Luftiho.

Podarilo sa mi už vypátrať aj to, ako to bolo s tou jeho bývalkou, ktorá bývala v dome. Bývala tam s nimi už od roku 2014 a problémy sa začali až keď sa Frances a Isaiah rozhodli pre rozvod. Jessica Sullivan tiež žaluje Courtney a tvrdí, že sa jej už roky vyhráža. To asi bude pravda, pretože sa už v roku 2016 písalo o tom, že si musela zaobstarať ochranku, pretože keď odmietla svedčiť proti otcovi svojej dcéry, aby Frances uľahčila rozvod, Courtney sa jej vyhrážala a Lufti tiež – ten vraj tvrdil, že sa postará o to, aby jej dcéra skončila v decáku.

Lufti bol manažérom Britney v jej najhorších časoch

Ross Butler si zahral v 13 Reasons Why, no teraz bude musieť polícii vysvetľovať zrejme on svoje dôvody, prečo je do tohto zapletený.







Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk