Vyškerení rodičia

pridal kara 20.6.2018 o 20:47


Eva Longoria a José Bastón sa tešia z bábätka.

A určite aj z toho, že Eva už konečne porodila a v procese nepraskla. Miestami sme totiž mali kolektívne obavy z toho, že to tak dopadne. Matematika ale nepustí, takže keďže sa v 157 centimetrov vysokej Evičke nachádzal človek dlhý ako približne tretina z nej, je to viac než pochopiteľné. A keď už sme pri tej matematike – tá mi síce nikdy nešla, ale mám pocit, že som práve prišla na jeden celkom zaujímavý fakt. Vypočítala som, že Eva porodila na deň presne 6 mesiacov od oznámenia tehotenstva. Jej hovorca vtedy tvrdil, že je už v štvrtom mesiaci, takže mi to vychádza tak, že to oznámili hneď v prvý deň, ako prekročili hranicu troch mesiacov.

Evička porodila včera v Cedars-Sinai Medical Center v Los Angeles a fotku so synčekom rovno poskytla magazínu Hola. Mal 3090 gramov a volá sa Santiago Enrique Bastón, čo hodnotím ako prekvapivo normálne a necelebritné meno. Teda na naše pomery asi nie, ale Eva má mexické korene a José odtiaľ pochádza a na tie pomery to normálne meno určite je. A Santiago je vlastne celkom pekné, nemyslíte?

Eva cez víkend

A keďže pikošiek o deťoch je vždy priveľa, tak si dajme dva v jednom – včera porodila syna aj Candice Swanepoel. Detaily zatiaľ známe nie sú, prezradila iba to, že rodila doma.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk