Kamošky Meghan a Kate

pridal kara 15.7.2018 o 21:06


Vyrazili spolu na Wimbledon.

Kráľovský dvor zrejme zaznamenal, čo sa na tých internetoch momentálne deje. Všetci porovnávaju Meghan a Kate, hádajú sa, ktorá z nich je lepšia, a špekulujú o tom, že sa vôbec nemajú v láske. A tak im vymysleli spoločnú aktivitu, aby tieto reči trocha utíšili. V sobotu ich vyslali spolu na Wimbledon. Vyzerali, že si dobre rozumejú a že sa spolu dobre zabavili, takže hádam tento krok zaberie a médiá ich prestanú stavať proti sebe.

Obidve prišli oblečené vo svojom typickom štýle – Kate rozpustené vyfúkané vlasy a nežné šatočky pod kolená, zatiaľ čo Meghan to poňala viac smart casual. Strapatý drdol nemohol chýbať, keďže nechýbal ani na svadbe, a k nemu si obliekla voľnú bielo-modrú pásikavú košeľu, voľné krémové nohavice a krémový klobúk. Mohlo to byť super, keby tie nohavice nevláčila pod metra po zemi. A tiež mi z nevysvetliteľných dôvodov troška vadí kombinácia čisto bielej a krémovo bielej, ale tento štýl sa mne osobne páči viac ako ten Katkin. A ktorá sa páčila viac vám?

Mimochodom, Meghanin tatko už to asi nevedel vydržať, a tak zase zavolal do médií a trepal sprostosti. Vraj z fotiek vidí, aká je Meghan vystrašená a že jej úsmev pozná a úsmevy, ktoré rozdáva teraz, majú zakrývať jej bolesť z toho, ako nepohodlne sa v tejto pozícii cíti. Okej, tatko, ktorý neprišiel dcére na svadbu a odvtedy s ňou nehovoril a posiela jej odkazy iba cez médiá, určite ju super poznáš. Pred pár týždňami poskytol rozhovor naživo, nikomu o tom dopredu nepovedal a trepal tam, ako s Harrym pred svadbou telefonoval a rozprávali sa o Trumpovi a o Brexite (o čom dosť pochybujem, keďže členovia kráľovskej rodiny majú zakázané vyjadrovať sa k politike a určite by v podstate cudziemu človeku vešal na nos počas prvého telefonického rozhovoru takéto veci). Za ten rozhovor údajne zhrabol niekoľko tisíc dolárov. Som zvedavá, koľko potrvá, kým sa kráľovskému dvoru podarí nejako mu zabrániť v poskytovaní rozhovorov.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk