Nové pery |
pridal WonderWoman 20.7.2018 o 21:33
Kto sa nechal napicha?
Mono ste ju spoznali podža ceckov, mono nie, ale je to naa obžúbenkyňa Courtney Stodden. alebo by som mala poveda Ember? To je toti jej nové umelecké meno, ako sme sa pred necelým mesiacom dozvedeli. No a s novým umeleckým menom a speváckou kariérou prichádzajú aj nové vylepenia telesnej schránky. Teda aspoň podža Courtney/Ember. V pondelok sa teda naliekla do ruových teplákov a crop topu, vzala pod pazuchu svojho psa a up aj s ním a s kameramanom na kliniku v Beverly Hills, kde sa posadila do kresielka a nechala pána doktora, aby jej napichal pery. Teda neviem, či mal ten pán dokončenú atestáciu, lebo po odchode z kliniky vyzerali jej pery príerne. Ale predpokladám, e to ete odpuchne.
|























