Podnikateľka Jessica Biel

pridal kara 24.7.2018 o 20:59


Po dvoch neúspešných rokoch zatvára svoju reštiku.

Jessica v posledných dvoch rokoch výrazne spomalila vo svojej hereckej kariére. Možno síce aj kvôli tomu, že už je z nej mama, ale určite aj kvôli jej podnikaniu. Splnila si sen a otvorila si rodinne orientovanú reštiku Au Fudge. Z tohto sna sa ale relatívne rýchlo zobudila, keď zistila, že podnikať v gastronómii nie je také jednoduché. Hodnotenia zákazníkov neboli práve najpozitívnejšie, jedlo vraj nič moc, čistota tiež nie. Minulý rok dokonca u Kimmela priznala aj to, že rozhodne na tomto podnikateľskom pláne ešte nič nezarobili a že podľa nej sa v gastronómii ani zarobiť nedá.

Koncom minulého roka sa objavil ďalší problém, keď ju 9 bývalých zamestnancov zažalovalo, že ich neprávom oberala o sprepitné, zakazovala im prestávky na jedlo, nútila ich pracovať nadčasy, ktoré im neplatila, a ich výplata bola pod zákonne stanoveným minimom. Jessica očividne nemá podnikateľského ducha a zrejme toho už mala dosť, a tak minulú sobotu z ničoho nič reštiku zatvorila. Zamestnanci sa to dozvedeli len pár dní vopred, zákazníci iba deň vopred cez Instagram, kde sa im poďakovali za toľké roky podpory. („toľké“ roky? fakt?)Zaradené pod: Celebrity, Jessica Biel, OMG!
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk