
Alebo skôr na nočné mory…
Neviem si pomôc, ale túto osobu strane nemusím. Respektíve nie e nemusím, je mi vyslovene nechutná. A ani by som nepovedala, e je to tak čisto povrchne kvôli tomu, ako vyzerá, lebo sú teda aj omnoho horie vyzerajúci žudia na tomto svete a nechutní mi určite nepripadajú, ale z tejto vyaruje niečo také… Neviem to pomenova inak ako u mojou zauívanou frázou, e mi smrdí cez monitor. Ale inak ako Johnny Depp. Ten mi smrdí od chlastu a cigariet. Lena mi pripadá, akoby sa neumývala. Taká je nejaká lepkavá. Zanedbaná. Čo ja viem.
Ospravedlňujem sa vetkým jej fanúikom, ale nedalo mi neda zo seba tieto pocity von. Keď som toti videla jej fotky z tohto týdňa, zas ma trocha striaslo. Lena ete stále nechápe, e ju celý svet neustále nepotrebuje vidie holú, a tak sa tento týdeň vybrala na pochôdzky po New Yorku v nočnej koeli, ktorá teda robila vetko, len jej nezakrývala cecky. Podža jej príspevku na Instagrame sa takto v nočnej koeli vybrala do práce. To len umocňuje môj dojem z nej. U ju vidím, ako sa ráno vyhrabala z postele, ani sa neunúvala osprchova sa, umy si zuby, nič, proste vyrazila. A vôbec by ma neprekvapilo, keby po celom dni v práci žahla do postele v tej istej nočnej koeli. A vôbec by ma neprekvapilo ani to, keby som bola totálne mimo, Lena je čistotná a voňavá a ja som si ju len karedo a neférovo zakatužkovala. Nu, aj taký krutý občas býva ivot na očiach verejnosti.





