Kto ma zvezie?

pridal kara 5.8.2018 o 20:21


To sa pýta Katy Perry, nie ja.

Tuším som doteraz ani nevedela, že aj Austrália ma svoju vlastnú verziu magazínu Vogue. Ale teraz už to viem, keďže Katka Perry je na titulke najnovšieho vydania. Od budúceho týždňa má totiž tam a na Novom Zélande koncerty, tak sa zrejme mala potrebu trocha prihovoriť fanúšikom predtým, ako pricestuje. Podľa mňa by v pohode stačili aj tie fotky, sú si síce čudné, ale ona je na nich celkom pekná – až som zabudla, ako dobre vyzerá s tmavými vlasmi. S tým rozhovorom je to už trocha horšie, ale to možno len preto, že ho porovnávam s tým, ktorý som prekladala minulý týždeň, a Anistonka vtedy hovorila veľmi múdro. Popri tom sú toto zase také klasické žvásty ako vždy.

…o týždennom programe na osobný rast:

„Roky som sa pozerala na to, ako tam chodia moji priatelia a vracajú sa ako noví ľudia, tak som chcela ísť tiež. Chcela som sa odpútať od hocičoho, čo mi nedovoľovalo byť absolútne mojím pravým ja. Mávala som návaly situačnej depresie a minulý rok som mala zlomené srdce, pretože som nevedomky pripísala priveľký význam reakcii verejnosti na môj album, a verejnosť nereagovala tak, ako som si predstavovala, čo mi zlomilo srdce.“

…o pápežovi, s ktorým sa stretla spolu s Orlandom:

„Som obrovský fanúšik pápeža Františka. Je kombináciou súcitu, pokory, prísnosti a odmietania. Je to rebel – rebeluje za Ježiša. Vracia cirkev späť k pokore a k ľuďom. Je veľmi pokorný a nie je frivolný.“Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk