Nová frajerka

pridal kara 16.9.2018 o 19:38


Kto si začal s touto 18 ročnou modelkou?

Keďže Justin Bieber je momentálne šťastne zadaný a čoskoro bude ženatý, veľa možností nám neostáva. V podstate sa výber zúžil iba na hocijakého rappera, ktorý rád chrápe so všetkým, čo sa hýbe. Čiže týmto vám chcem predstaviť Drakeovu novú obeť – 18 ročnú modelku Bellu Harris.

Tá sa s ním pozná už približne dva roky a podľa informácií E!News, ktorých považujem za celkom dôveryhodný zdroj, si uplynulý týždeň vyrazili na večeru vo Washingtone. Vyhliadli si taliansku reštiku, ktorú Drake nechal zavrieť, počkal, kým všetci odídu, a až potom sa k nemu pridala aj Bella. Grilovaný losos mu asi chutil, pretože do tej istej reštiky sa vrátil s kamarátmi o deň neskôr. Bella už medzičasom stihla na svojom Instagrame tieto infošky poprieť, ale nejako jej neverím. Každopádne, baba je to krásna a myslím, že o nej ešte budeme počuť.Zaradené pod: Celebrity, Drake, Kto s kým, modelky
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk