Emmy Awards 2018

pridal kara 20.9.2018 o 18:46


Ako to vyzeralo na červenom koberci?

Pripravte sa na naozaj vyčerpávajúcu pikošku. Na tohtoročných Emmy Awards bolo totiž toľko ľudí a toľko kategórií, že to preťažilo nielen môj mozog, ale aj môj počítač. To je aj dôvod dvojdňového oneskorenia tejto pikošky. Fotky som teda značne pretriedila a dole nájdete výber „iba“ osemdesiatich. U mňa vyhrala Skaja Johansson a páčila sa mi aj Heidi Klum, ktorú tam zrejme priniesli už spolu s kobercom. Čo sa týka ocenení, veľmi sa teším z Claire Foy a som sklamaná, že si cenu neodniesla aj Vanessa Kirby. Zaslúženú výhru má doma aj Darren Criss, ktorý bol vo Versacem absolútne famózny. Ak ste to doteraz nevideli, máte čo ľutovať. Večer moderovali Colin Jost a Micheal Che, takže som čakala fakt náklad, vzhľadom na to, aké úžasné sú ich segmenty v SNL, no mňa osobne dosť sklamali.

 

Outstanding Drama Series

The Americans (FX)

The Crown (Netflix)

WINNER: Game of Thrones (HBO)

The Handmaid’s Tale (Hulu)

Stranger Things (Netflix)

This Is Us (NBC)

Westworld (HBO)

 

Outstanding Comedy Series

Atlanta (FX)

black-ish (ABC)

Barry (HBO)

Curb Your Enthusiasm (HBO)

GLOW (Netflix)

WINNER: The Marvelous Mrs. Maisel (Amazon)

Silicon Valley (HBO)

Unbreakable Kimmy Schmidt (Netflix)

 

Outstanding Limited Series

WINNER: The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story (FX)

Godless (Netflix)

The Alientist (TNT)

Genius: Picasso (National Geographic)

Patrick Melrose (Showtime)

 

Outstanding Lead Actress in a Drama Series

WINNER: Claire Foy, The Crown (Netflix)

Elisabeth Moss, The Handmaid’s Tale (Hulu)

Sandra Oh, Killing Eve (BBC America)

Keri Russell, The Americans (FX)

Evan Rachel Wood, Westworld (HBO)

Tatiana Maslany, Orphan Black (BBC America)

 

Outstanding Lead Actor in a Drama Series

Sterling K. Brown, This Is Us (NBC)

WINNER: Matthew Rhys, The Americans (FX)

Milo Ventimiglia, This Is Us (NBC)

Jeffrey Wright, Westworld (HBO)

Jason Bateman, Ozark (Netflix)

Ed Harris, Westworld (HBO)

 

Outstanding Lead Actress in Comedy Series

Pamela Adlon, Better Things (FX)

Tracee Ellis Ross, black-ish (ABC)

Lily Tomlin, Grace and Frankie (Netflix)

Issa Rae, Insecure (HBO)

WINNER: Rachel Brosnahan, The Marvelous Mrs. Maisel (Amazon)

Allison Janney, Mom (CBS)

 

Outstanding Lead Actor in a Comedy Series

Anthony Anderson, black-ish (ABC)

WINNER: Bill Hader, Barry (HBO)

Donald Glover, Atlanta (FX)

Larry David, Curb Your Enthusiasm (HBO)

Ted Danson, The Good Place (NBC)

William H. Macy, Shameless (Showtime)

 

Outstanding Lead Actress in a Limited Series or Movie

Jessica Biel, The Sinner (USA Network)

Laura Dern, The Tale (HBO)

Michelle Dockery, Godless (Netflix)

Sarah Paulson, American Horror Story: Cult (FX)

Edie Falco, Law & Order: True Crime The Menendez Murders (NBC)

WINNER: Regina King, Seven Seconds (Netflix)

 

Outstanding Lead Actor in a Limited Series or Movie

Antonio Banderas, Genius: Picasso (National Geographic)

WINNER: Darren Criss, The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story (FX)

Benedict Cumberbatch, Patrick Melrose (Showtime)

Jeff Daniels, The Looming Tower (Hulu)

John Legend, Jesus Christ Superstar (NBC)

Jesse Plemons, Black Mirror, „USS Callister“ (Netflix)

 

Outstanding Supporting Actress in a Drama Series

Alexis Bledel, The Handmaid’s Tale (Hulu)

Millie Bobby Brown, Stranger Things (Netflix)

Ann Dowd, The Handmaid’s Tale (Hulu)

Lena Headey, Game of Thrones (HBO)

WINNER: Thandie Newton, Westworld (HBO)

Yvonne Strahovski, The Handmaid’s Tale (Hulu)

Vanessa Kirby, The Crown (Netflix)

 

Outstanding Supporting Actor in a Drama Series

Nikolaj Coster-Waldau, Game of Thrones (HBO)

WINNER: Peter Dinklage, Game of Thrones (HBO)

Joseph Fiennes, The Handmaid’s Tale (Hulu)

David Harbour, Stranger Things (Netflix)

Mandy Patinkin, Homeland (Showtime)

Matt Smith, The Crown (Netflix)

 

Outstanding Supporting Actress in a Comedy Series

Zazie Beetz, Atlanta (FX)

WINNER: Alex Borstein, The Marvelous Mrs. Maisel (Amazon)

Aidy Bryant, Saturday Night Live (NBC)

Betty Gilpin, GLOW (Netflix)

Leslie Jones, Saturday Night Live (NBC)

Kate McKinnon, Saturday Night Live (NBC)

Laurie Metcalf, Roseanne (ABC)

Megan Mullally, Will & Grace (NBC)

 

Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series

Brian Tyree Henry, Atlanta (FX)

Louie Anderson, Baskets (FX)

Alec Baldwin, Saturday Night Live (NBC)

Tituss Burgess, Unbreakable Kimmy Schmidt (Netflix)

WINNER: Henry Winkler, Barry (HBO)

Kenan Thomspon, Saturday Night Live (NBC)

Tony Shalhoub, The Marvelous Mrs. Maisel (Amazon)

 

Outstanding Supporting Actress in a Limited Series or Movie

Sara Bareilles, Jesus Christ Superstar Live In Concert (NBC)

Penélope Cruz, The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story (FX)

Judith Light, The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story (FX)

Adina Porter, American Horror Story: Cult (FX)

WINNER: Merritt Wever, Godless (Netflix)

Letitia Wright, „Black Museum, “ Black Mirror (Netflix)

 

Outstanding Supporting Actor in a Limited Series or Movie

WINNER: Jeff Daniels, Godless (Netflix)

Brandon Victor Dixon, Jesus Christ Superstar (NBC)

John Leguizamo, Waco (Paramount Network)

Ricky Martin, The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story (FX)

Edgar Ramírez, The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story (FX)

Michael Stuhlbarg, The Looming Tower (Hulu)

Finn Wittrock, The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story (FX)

 

Outstanding Reality Competition

The Amazing Race (CBS)

The Voice (NBC)

Top Chef (Bravo)

American Ninja Warrior (NBC)

WINNER: RuPaul’s Drag Race (VH1)

Project Runway (Lifetime)

 

Outstanding Variety Talk Series

WINNER: Last Week Tonight With John Oliver (HBO)

The Late Show With Stephen Colbert (CBS)

Jimmy Kimmel Live! (ABC)

The Late Late Show With James Corden (CBS)

Full Frontal With Samantha Bee (TBS)

The Daily Show With Trevor Noah (Comedy Central)

 

Outstanding Variety Sketch Series

At Home with Amy Sedaris (TruTV)

Drunk History (Comedy Central)

I Love You America With Sarah Silverman (Hulu)

Portlandia (IFC)

WINNER: Saturday Night Live (NBC)

Tracey Ullman’s Show (HBO)

 

Outstanding Guest Actress in a Drama Series

Viola Davis, Scandal (ABC)

Kelly Jenrette, The Handmaid’s Tale (Hulu)

Cherry Jones, The Handmaid’s Tale (Hulu)

Diana Rigg, Game of Thrones (HBO)

Cicely Tyson, How to Get Away With Murder (ABC)

WINNER: Samira Wiley, The Handmaid’s Tale (Hulu)

 

Outstanding Guest Actor in a Drama Series

F. Murray Abraham, Homeland (Showtime)

Cameron Britton, Mindhunter (Netflix)

Matthew Goode, The Crown (Netflix)

WINNER: Ron Cephas Jones, This Is Us (NBC)

Gerald McRaney, This Is Us (NBC)

Jimmi Simpson, Westworld, (HBO)

 

Outstanding Guest Actress in a Comedy Series

Tina Fey, Saturday Night Live (NBC)

WINNER: Tiffany Haddish, Saturday Night Live (NBC)

Jane Lynch, The Marvelous Mrs. Maisel (Amazon)

Maya Rudolph, The Good Place (NBC)

Molly Shannon, Will & Grace (NBC)

Wanda Sykes, black-ish (ABC)

 

Outstanding Guest Actor in a Comedy Series

Sterling K. Brown, Brooklyn Nine-Nine (FOX)

Bryan Cranston, Curb Your Enthusiasm (HBO)

Donald Glover, Saturday Night Live (NBC)

Bill Hader, Saturday Night Live (NBC)

Lin-Manuel Miranda, Curb Your Enthusiasm (HBO)

WINNER: Katt Williams, Atlanta (FX)

 

Outstanding Television Movie

Fahrenheit 451 (HBO)

Flint (Lifetime)

Paterno (HBO)

The Tale (HBO)

WINNER: Black Mirror: „USS Callister“ (Netflix)

 

Outstanding Structured Reality Program

Antiques Roadshow (PBS)

Fixer Upper (HGTV)

Lip Sync Battle (Paramount Network)

WINNER: Queer Eye (Netflix)

Shark Tank (ABC)

Who Do You Think You Are? (TLC)

 

Outstanding Unstructured Reality Program

Born This Way (A&E)

Deadliest Catch (Discovery)

Intervention (A&E)

Naked and Afraid (Discovery Channel)

RuPaul’s Drag Race: Untucked (VH1)

WINNER: United Shades of America With W. Kamau Bell (CNN)

 

Outstanding Host For a Reality or Reality-Competition Program

W. Kamau Bell, United Shades of America With W. Kamau Bell (CNN)

Ellen DeGeneres, Ellen’s Game of Games (NBC)

WINNER: RuPaul, RuPaul’s Drag Race (VH1)

Heidi Klum and Tim Gunn, Project Runway (Lifetime)

Jane Lynch, Hollywood Game Night (NBC)

 

Outstanding Short Form Comedy Or Drama Series

aka Wyatt Cenac (Topic.com)

An Emmy For Megan (anemmyformegan.com)

Grey’s Anatomy: B Team (ABC)

WINNER: James Corden’s Next James Corden (CBS)

The Walking Dead: Red Machete (AMC)

 

Outstanding Actress in a Short Form Comedy or Drama Series

Diarra Kilpatrick, American Koko

Megan Amram, An Emmy For Megan

WINNER: Christina Pickles, Break A Hip

Lee Garlington, Broken

Naomi Grossman, Ctrl Alt Delete

Kelli O’Hara , The Accidental Wolf

 

Outstanding Actor in a Short Form Comedy or Drama Series

Miles Tagtmeyer, Broken

DeStorm Power, Caught the Series

Alexis Denisof, I Love Bekkah & Lucy

WINNER: James Corden, James Corden’s Next James Corden

Melvin Jackson Jr., This Eddie Murphy Role Is Mine, Not Yours

 

Outstanding Short Form Nonfiction Or Reality Series

WINNER: Anthony Bourdain: Explore Parts Unknown (CNN.com)

Jay Leno’s Garage (NBC.com)

The Americans: The Final Season (FX)

The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story: America’s Obsessions (FX)

Top Chef: Last Chance Kitchen (Bravotv.com)

 

Outstanding Short Form Variety Series

Between The Scenes—The Daily Show (thedailyshow.com)

WINNER: Carpool Karaoke: The Series (Apple Music)

Creating Saturday Night Live (NBC.com)

Gay Of Thrones (Funny or Die)

Honest Trailers (YouTube)

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon—Cover Room (NBC.com)

 

Outstanding Directing For a Comedy Series

Atlanta, „FUBU“ (FX)

Atlanta, „Teddy Perkins“ (FX)

Barry, „Chapter One: Make Your Mark“ (HBO)

Glow, „Pilot“ (Netflix)

Silicon Valley „Initial Coin Offering“ (HBO)

WINNER: The Marvelous Mrs. Maisel „Pilot“ (Amazon)

The Big Bang Theory „The Bow Tie Symmetry“ (CBS)

 

Outstanding Directing For a Variety Series

Full Frontal With Samantha Bee „Episode 2061“ (TBS)

Last Week Tonight With John Oliver „Episode 421“ (HBO)

Portlandia „Riot Spray“ (IFC)

WINNER: Saturday Night Live „Host: Donald Glover“ (NBC)

The Late Late Show With James Corden „Episode 0416“ (CBS)

The Late Show With Stephen Colbert „Episode 438“ (CBS)

 

Outstanding Directing For a Drama Series

Game of Thrones, „Beyond The Wall“ (HBO)

Game of Thrones, „The Dragon And The Wolf“ (HBO)

Ozark, „The Toll“ (Netflix)

Ozark, „Tonight We Improvise“ (Netflix)

Stranger Things, „Chapter Nine: The Gate“ (Netflix)

WINNER: The Crown, „Paterfamilias“ (Netflix)

The Handmaid’s Tale, „After“ (Hulu)

 

Outstanding Directing For a Limited Series, Movie or Dramatic Special

Godless (Netflix)

Jesus Christ Superstar Live In Concert (NBC)

Paterno (HBO)

Patrick Melrose (Showtime)

WINNER: The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story „The Man Who Would Be Vogue“ (FX)

The Looming Tower, „9/11“ (Hulu)

Twin Peaks (Showtime)

 

Outstanding Directing For a Variety Special

Dave Chappelle: Equanimity (Netflix)

Jerry Seinfeld: Jerry Before Seinfeld (Netflix)

Steve Martin & Martin Short: An Evening You Will Forget For The Rest Of Your Life (Netflix)

Super Bowl LII Halftime Show Starring Justin Timberlake (NBC)

WINNER: The Oscars (ABC)

 

Outstanding Directing For a Reality Program

American Ninja Warrior, „Daytona Beach Qualifiers“ (NBC)

WINNER: RuPaul’s Drag Race, „10s Across The Board“ (VH1)

Shark Tank, „Episode 903“ (ABC)

The Amazing Race, „It’s Just A Million Dollars, No Pressure“ (CBS)

The Voice, „Live Top 11 Performances“ (NBC)

 

Outstanding Variety Special (Live)

60th Annual Grammy Awards (CBS)

WINNER: Jesus Christ Live Superstar (NBC)

Night Of Too Many Stars: America Unites For Autism Programs (HBO)

The 75th Annual Golden Globes (NBC)

The Oscars (ABC)

 

Outstanding Writing for a Comedy Series

Atlanta, „Barbershop“ (FX)

Atlanta, „Alligator Man“ (FX)

Barry, „Chapter One: Make Your Mark“ (HBO)

Barry, „Chapter Seven: Loud, Fast and Keep Going“ (HBO)

Silicon Valley, „Fifty-One Percent“ (HBO)

WINNER: The Marvelous Mrs. Maisel, „Pilot“ (Amazon)

 

Outstanding Writing for a Drama Series

Game of Thrones, „The Dragon and the Wolf“ (HBO)

Killing Eve, „Nice Face“ (BBC America)

Stranger Things, „Chapter Nine: The Gate“ (Netflix)

WINNER: The Americans, „Start“ (FX)

The Crown, „Mystery Man“ (Netflix)

The Handmaid’s Tale, „June“ (Hulu)

 

Outstanding Writing For a Limited Series

American Vandal, „Clean Up“ (Netflix)

Godless (Netflix)

Patrick Melrose (Showtime)

The Assassination Of Gianni Versace: American Crime Story, „House By the Lake“ (FX)

Twin Peaks (Showtime)

WINNER: Black Mirror, „USS Callister“ (Netflix)

 

Outstanding Writing for a Variety Series

Full Frontal with Samantha Bee (TBS)

WINNER: Last Week Tonight With John Oliver (HBO)

Late Night With Seth Meyers (NBC)

Saturday Night Live (NBC)

The Late Show With Stephen Colbert (CBS)

 

Outstanding Writing for Variety Special

Full Frontal With Samantha Bee: The Great American* Puerto Rico (*It’s Complicated) (TBS)

WINNER: John Mulaney: Kid Gorgeous At Radio City (Netflix)

Michelle Wolf: Nice Lady (HBO)

Patton Oswalt: Annihilation (Netflix)

Steve Martin & Martin Short: An Evening You Will Forget For The Rest Of Your Life (Netflix)

Aidy Bryant

Alec a Hilaria Baldwin

Alexis Bledel

Alison Brie

Allison Janney

Amanda Peet

Andy Samberg

Antonio Banderas s frajerkou

Benedict Cucumber s manželkou, ktorá čaká ich tretie dieťa

Bill Hader

Claire Foy

Constance Wu

Dakota Fanning

Darren Criss

Elisabeth Moss

Emilia Clarke

Evan Rachel Wood

Felicity Huffman

Gwendoline Christie

Heidi Klum

Charlie Heaton

Chrissy a John

Chrissy Metz

Issa Rae

James Corden

Jessica Biel

Joey King

John Legend

Joseph Fiennes

Karamo Brown

Kate McKinnon

Keri Russell

Kristen Dunst

Kit Harington

Kristen Bell

Kristin Cavallari

Laura Dern

Leslie Jones

Luke Evans

Madeline Brewer

Mandy Moore

Maya Rudolph

Megan Mullally

Millie Bobby Brown

Milo Ventimiglia

Natalie Dryer

Natasha Lyonne

Noah Schnapp

Padma Lakshmi

Penelope Cruz

Peter Dinklage

Poppy Delevingne

Rachel Brosnahan

Rhea Seehorn

Ricky Martin

Samira Wiley

Sandra Oh

Sarah Paulson

Sarah Silverman

Skaja a Colin

Skaja

Sterling K. Brown

Taraji P. Henson

Thandie Newton

Tiffany Haddish

Tina Fey

Tracee Ellis Ross

Vanessa Kirby

Emilia a Kit

Millie a Emilia

Justin a Jessica

Sarah a Holland

Betty White

Claire Foy a Matt Smith



Zaradené pod: Celebrity




Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk