Tekvička Fergie

pridal Lilinka 15.10.2018 o 12:11


Pardon, Fergie a tekvička.

Október je práve v polovici a čoskoro nás čakajú aj dušičky alias Sviatok všetkých svätých, kedy sa cintoríny rozsvietia vo svetle sviečok a zaspomíname si na svojich blízkych, ktorí sú už na druhej strane. Čoraz viac sa k nám však dostáva aj veľmi obľúbený Halloween a musím sa priznať, ja by som prijala, keby sme oslavovali sviatky oba. Jeden veselý a druhý smutný, nech sa to vyrovná.

Na Halloween sa chystajú aj celebrity a okrem výberu kostýmov si s obľubou vyberajú aj tekvice, ktoré potom povyrezávajú na strašidlá, prípadne z nich upečú koláč, alebo do nich nasypú sladkosti pre strašidlá, ktoré sa zastavia pri ich dverách.

Na nákup tekvíc sa vybrala aj speváčka Fergie, ktorá ich každoročne vyberá aj so svojím synom Axlom, ktorého má s  bývalým manželom Joshom Duhamelom. Z fotiek vidieť, že z toho majú obaja enormnú radosť, najmä z plechových kráv, do ktorých sa aj natrepali.

A vy ste na tom s Halloweenom ako? Milovaný, či zatracovaný? Ak ho slávite, aký kostým si chystáte? Taká Heidi Klum už ten svoj vybratý určite má a ja sa neviem dočkať toho, čo si zase vymyslela. Svojimi originálnymi a premakanými kostýmami je totiž preslávená.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk