
Meghan Markle je tehotná.
Aha ho, ani sme nemuseli vežmi dlho čaka. A za pár dní ubehne od svadby Meghan a Harryho 5 mesiacov, no Meg je u nejak chvížku v tom. Celkom sa poponáhžali, čo sa im vzhžadom na vek a na údajné infoky o tom, e chcú tri deti, nedá vôbec vyčíta. U pár týdňov som pozorovala valiace sa pekulácie o tom, e je Meghan v druhom stave, no nejako som to ignorovala s tým, e to stále píu aj o Anistonke a pravda to nie je.
Dnes sme sa ale dočkali aj oficiálneho vyhlásenia krážovskej rodiny, ktoré hovorí: „Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu čakajú svoje prvé diea. Jeho veličenstvo vojvoda zo Sussexu a vojvodkyňa zo Sussexu vám s radosou oznamujú, e vojvodkyňa je tehotná a bábätko príde na svet na jar 2019. Ich veličenstvá oceňujú vetku podporu, ktorú im vyjadrujú žudia na celom svete od ich májovej svadby, a sú vežmi radi, e sa môu podeli o takéto radostné správy s verejnosou.“ Juch, ja sa teda vežmi teím. Katkine a Vilkove deti sú rozkoné (a to tvrdím ako certifikovaný bejbyhejter) a tu teda nie sú o nič menej kvalitné gény, take ich deti budú tie určite na zoratie. Gratulujeme!


dnes po príchode do Austrálie





v piatok na svadbe princeznej Eugenie
