Perverzák David Beckham

pridal Lilinka 27.11.2018 o 19:36


Dovolil si pobozkať vlastnú dcéru.

Na ústa! Chápete? Na-ús-ta! Takéto niečo je perverzné a nechutné vo svete, kde sa všelijaké poruchy osobnosti a vymyslené pohlavia stavajú na piedestál. Speváčka s bradou a presvitajúcim cocotom pod šatami? Žiadny problém. Hetero chlapi vymaľovaní rúžom, ľudia, ktorí strkajú vtáka do výfuku a majú svadbu s kreslenou postavičkou, polonahé speváčky v pitchorezkách a koncert ohrdnutej Hanny Montany plný penisov, to všetko je ok. Ale otec, ktorý dáva obyčajnú pusu svojej sedemročnej dcére na ústa a zverejní to na internety, to už je iný hardcore.

Vec sa má tak. Kedysi tiež nikto neriešil, že v jednej epizóde krtka sa objavil nahý chlapík a bolo mu na stotinu sekundy vidno jeho kreslený penis. Dnes to premotivované mamičky bojkotujú, lebo je to vraj nevhodné. Ja som krtka tiež ako dieťa videla, pamätám si, že som sa zasmiala, lebo ujo mal holého pipíka, ale absolútne ma to nepoznačilo. V tej dobe ale nedávali vraždy a kriminálky o tretej poobede, prípadne filmy so sexuálnymi scénami. Dnes to je všade, ale to je ok. Ale skur*ený krtko, to je rakovina pre deti. V žiadnom prípade nepozerať.

Jedným slovom, ľuďom yebe, riešia pitchoviny a pohoršujú sa nad vecami, lebo je doba internetová a každý má svoj anonymný priestor na dobrý šťavnatý hejt, prostredníctvom ktorého si vybije svoju frustráciu.

Pod paľbu takých internetových trollov sa dostal aj David, ktorého za fotku, na ktorej dcére dáva pusu, zniesli pod čiernu zem. Totálny perverzák to je! Treba mužovi zakázať pozerať futbal, aby to na neho nemalo zlý vplyv. Ale Ronalda baletiť s kabelkou sledovať môže, to ho nijako nepoznačí.

David a jeho deti

fotka, ktorá rozprúdila internetové lynčovanie

a ďalšia, no fuj

aj Victoria je perverzáčka

Conchita Wurst alias Cica Klobásová je ok. Buďte tolerantní!

Ale toto porno pre deti, Krtko, to je rakovina. V žiadnom prípade nepozerajte.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk