Koho cecky?

pridal WonderWoman 11.12.2018 o 22:56


Toto asi nebude ťažké uhádnuť.

Tak túto hádanku zrejme nemal nikto problém rozlúštiť. Respektíve skôr identifikovať cecky, stiahnuté brucho a blond vlasy, ktoré sú na titulnej fotke. Videli sme to už toľkokrát, že to musíme spoznať aj o polnoci.

Správne – toto telo patrí Courtney Stodden. Naozaj nechápem, prečo ešte nezarezáva v porno priemysle, náramne by sa tam hodila. Ak na to niekto má prirodzené vlohy, tak je to práve ona. Courtney však na točenie videí pre dospelých nemá čas. Ona sa musí opúšťať na svojom Instagrame. Zdôverila sa tam, že momentálne si prechádza ťažkým obdobím a že aj keby mohla predstierať a pokračovať vo svojom živote akoby sa nič nedialo, jej oči sa snažia povedať skutočný príbeh. Podrobnosti si nechá pre seba, ale chce, aby ľudia vedeli, že si môžu vzájomne pomôcť láskou, modlitbou a osvetou. A to všetko dala pod fotku, na ktorej si mága cecky. To len ona môže…

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk