Pozor na cecky

pridal Lilinka 18.12.2018 o 18:30


Aby neodpadli.

Zdá sa, že zbytočná celebrita Courtney Stodden sa už neopúšťa. Náš Ignác ju nafotil na pláži v Santa Monice v Californii hopsajúc ako kedysi Pamela Anderson v Baywatchi. Cecky majú zhruba rovnako kvalitne urobené, akurát Courtney si ich nechala urobiť o pár desiatok rokov neskôr pochybným chirurgom, takže sú na život a na smrť rozhádané.

Vďaka tomuto faktu jej pri behu skáču na všetky možné strany, len aby sa nestretli. Preto si Courtney musí naoko dávať pozor, aby jej nevykukla bradavka, ktorá jej aj tak čírou náhodou vykukne práve do objektívu fotoaparátu, do ktorého sa čírou náhodou pozerala a špúlila pery.

Možno má depky práve z tých paparazzi fotiek, keďže musí byť namáhavé pre každého pózovať, aby vyzerala tak, ako sama chce. Tentokrát jej vykukla len bradavka a ťaví palec, čo je dosť divné, keďže spodok jej miniatúrnych bikín nasvedčoval, že jej vykukne aj chachajda. Nevydalo. Snáď nabudúce. Možno si to Courtney šetrí na Vianoce.

 

Mikina, šiltovka, bikiny, tichoyebky a skateboard. Karol by bol hrdý.

Už len počkať na prienik…

„Ach, kiež by som vedela čítať.“

„Počkať, veď to nepotrebujem.“

„Mám predsa Janku a Danku.“

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk