Mariah a jej novoročné fiasko

pridal kara 1.1.2017 o 18:55


0

Hádam za to nedostala zaplatené…

Lebo ak áno, tak to už môže robiť speváčku fakt každý. Vôbec nevadí, že nebudete vedieť spievať. To Mariah síce vždy vedela, no včera sa jej asi nejako nechcelo, a tak sa po pódiu len prechádzala, zatiaľ čo tanečníci za ňou tancovali. Na námestí v New Yorku mala vystúpiť len pár minút pred polnocou a davy pred pódiom sa už nevedeli dočkať. Vystúpenie začalo tradičnou novoročnou piesňou Auld Lang Syne, ktorú ešte zvládla, aj keď je otázne, či aj to nebolo na playback. Potom začali znieť tóny jej hitu Emotions a Mariša totálne rezignovala. Podľa blízkeho zdroja bol problém s tým, že v odposluchu sa vôbec nepočula, no nepomohlo tomu ani to, že nedostala na nacvičovanie toľko času, koľko zvykne bežne mávať. A viete si predstaviť, aké musí byť náročné nacvičiť si spievanie pesničky, ktorú spievate všade už 25 rokov…

Každopádne, Mariah sa ani nesnažila niečo odspievať, len sa prechádzala po pódiu, mikrofón nakláňala k spievajúcim fanúšikom a obzerala sa po svojich tanečníkoch, ktorí si svoje vystúpenie evidentne nacvičiť stihli. O veľa lepšie to nebolo ani pri pesničke We Belong Together. Nie som síce žiaden odborník, ale bol to očividný playback, do ktorého Mariah nezvládla ani poriadne otvárať ústa. A ani sa veľmi nesnažila. Miestami si dala mikrofón úplne od úst, no jej spev znel zázračne ďalej.

Najskôr nás traumatizovala počas Vianoc a teraz toto. Keď k tomu prirátate ešte pičorezky, tangáče, 20 centimetrové opätky, kvôli ktorým ju musia tanečníci neustále podopierať (na pódium ju musel vyniesť jej nový nabijak Bryan), bola to naozaj výnimočná podívaná.

1

3

4

5

6

A takto to okomentovala Mariah na svojom instagrame:

7Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk