Zákaz približovania

pridal kara 27.1.2017 o 16:03


0

Robin Thicke má zákaz približovania sa k synovi a bývalej manželke.

Rodinná idylka skončila. To mi napadlo pri googlení fotiek tejto kedysi šťastnej rodiny. Rozvod majú síce už nejaký ten piatok za sebou, no nedávno sa objavili ešte o čosi závažnejšie obvinenia, než obvinenia z Robinovej nevery, ktorá nakoniec aj stála za ich rozvodom. Paula ho pred dvoma týždňami obvinila z toho, že bije ich syna, ktorý sa ho bojí. Malý Julian sa údajne priznal v škole a Robina teraz vyšetruje sociálka. Paulina žiadosť o upravenie Robinových rodičovských práv, aby nemohol byť s malým osamote, vtedy síce neprešla, no teraz sa jej podarilo vybojovať nielen to – okrem toho, že prišiel o striedavú starostlivosť, má Robin aj zákaz približovania k nej, k ich synovi a k Paulinej mame.

Paula pred súdom tvrdila, že Robin ju opakovane napadol, podvádzal ju a že má závažný problém s kokaínom. Vraj sa jej aj vyhrážal, že jej rozbije hlavu. Podotýkam, že všetko uvedené ešte počas manželstva. Potom konečne súhlasil s rozvodom, ale vtedy Paulu informoval, že už mu neostali skoro žiadne peniaze (zrejme všetko skončilo v jeho nose). Súhlasila, že si toto všetko nechá pre seba a rozvod sa pokúsili vyriešiť k spokojnosti oboch, keďže Robin sa zaprisahal, že nikdy nebude užíva drogy pred ich synom, no odvtedy je Julian napádaný fyzicky.

Aby to nebolo málo, sociálka okrem Robina vraj vyšetruje aj Paulu. Nie z fyzického, ale z emocionálneho týrania. Chudák chlapček. No čo, rodičov si človek nevyberá. A občas sa stane, že sú to takíto dvaja magori.

article-2404999-1b81ea13000005dc-279_634x744

paulapattonjulianthickepaulapattonrobins0vnjbpt1dgl

robin-paula-julian-copy

spl614743-006

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk