Grammy Awards 2017

pridal kara 13.2.2017 o 21:37


0

Včera sa odovzdávali ceny Grammy.

Včera večer sa v Los Angeles odovzdávali 59. raz ocenenia Grammy. Večerom sprevádzal moderátor James Corden a okrem neho večer sprevádzali ešte aj technické problémy. Počas vystúpenia Lady Gagy s Metallicou napríklad prestal fungovať jeden z mikrofónov, alebo počas vystúpenia Adele na chvíľu vypadol odposluch, Adele zatiahla falošne a vyžiadala, aby išli od začiatku. Urobila tak preto, že spievala pesničku Georga Michaela na jeho počesť a chcela, aby to bolo dokonalé. V ten večer si zaspievala ešte aj pesničku Hello, ktorá jej priniesla hneď niekoľko sošiek. Jednu z nich ale prijať nechcela. Šlo o cenu za album roka, ktorú si podľa nej zaslúžila Beyoncé. A aj keď sa klasifikujem ako fanúšik Adele a nie ako fanúšik Beyoncé, musím s ňou súhlasiť. Adele zlomila sošku na dva kusy s tým, že jej polovicu dá. Keď hovorila, ako veľmi ju obdivuje, Beyoncé tiekli slzy po tvári. Adele počas ďakovnej reči potvrdila aj to, že je už vydatá, keď sa poďakovala svojmu manželovi. Beyoncé síce nevyhrala album roka, ale naprázdno neodišla. Odniesla si domov dve ceny. Na pódiu sa objavila ale nielen kvôli ďakovačkám, ale aj kvôli vystúpeniu. To trvalo takmer 9 minút a opäť sme mali možnosť vidieť jej odhalené brucho, v ktorom momentálne skrýva dve deti.

Album of the Year

***WINNER: 25 — Adele

Lemonade — Beyoncé

Purpose — Justin Bieber

Views — Drake

A Sailor’s Guide to Earth — Sturgill Simpson

 

Record of the Year

***WINNER: „Hello“ — Adele

„Formation“ — Beyoncé

„7 Years“ — Lukas Graham

„Work“ — Rihanna Featuring Drake

„Stressed Out“ — Twenty One Pilots

 

Song of the Year

„Formation“ — Khalif Brown, Asheton Hogan, Beyoncé and Michael L. Williams II, songwriters (Beyoncé)

***WINNER: „Hello“ — Adele Adkins and Greg Kurstin, songwriters (Adele)

„I Took a Pill in Ibiza“ — Mike Posner, songwriter (Mike Posner)

„Love Yourself“ — Justin Bieber, Benjamin Levin and Ed Sheeran, songwriters (Justin Bieber)

„7 Years“ — Lukas Forchhammer, Stefan Forrest, Morten Pilegaard and Morten Ristorp, songwriters (Lukas Graham)

 

Best New Artist

Kelsea Ballerini

The Chainsmokers

***WINNER: Chance the Rapper

Maren Morris

Anderson Paak

 

Best Pop Vocal Album

***WINNER: 25 — Adele

Purpose — Justin Bieber

Dangerous Woman — Ariana Grande

Confident — Demi Lovato

This Is Acting — Sia

 

Best Pop Solo Performance

***WINNER: „Hello“ — Adele

„Hold Up“ — Beyoncé

„Love Yourself“ — Justin Bieber

„Piece by Piece (Idol Version)“ — Kelly Clarkson

„Dangerous Woman“ — Ariana Grande

 

Best Pop Duo/Group Performance

„Closer“ — The Chainsmokers Featuring Halsey

„7 Years“ — Lukas Graham

„Work“ — Rihanna Featuring Drake

„Cheap Thrills“ — Sia Featuring Sean Paul

***WINNER: „Stressed Out“ — Twenty One Pilots

 

Best Traditional Pop Vocal Album

Cinema — Andrea Bocelli

Fallen Angels — Bob Dylan

Stages Live — Josh Groban

***WINNER: Summertime: Willie Nelson Sings Gershwin — Willie Nelson

Encore: Movie Partners Sing Broadway — Barbra Streisand

 

Best Dance Recording

„Tearing Me Up“ — Bob Moses

***WINNER: „Don’t Let Me Down“ — The Chainsmokers Featuring Daya

„Never Be Like You“ — Flume Featuring Kai

„Rinse & Repeat“ — Riton Featuring Kah-Lo

„Drinkee“ — Sofi Tukker

 

Best Dance/Electronic Album

***WINNER: Skin — Flume

Electronica 1: The Time Machine — Jean-Michel Jarre

Epoch — Tycho

Barbara Barbara, We Face a Shining Future — Underworld

Louie Vega Starring … XXVIII — Louie Vega

 

Best Contemporary Instrumental Album

Human Nature — Herb Alpert

When You Wish Upon a Star — Bill Frisell

Way Back Home: Live From Rochester, NY — Steve Gadd Band

Unpsoken — Chuck Loeb

***WINNER: Culcha Vulcha — Snarky Puppy

 

Best Rock Performance

„Joe (Live From Austin City Limits)“ — Alabama Shakes

„Don’t Hurt Yourself“ — Beyoncé Featuring Jack White

***WINNER: „Blackstar“ — David Bowie

„The Sound of Silence“ — Disturbed

„Heathens“ — Twenty One Pilots

 

Best Metal Performance

„Shock Me“ — Baroness

„Slivera“ — Gojira

„Rotting in Vain“ — Korn

***WINNER: „Dystopia“ — Megadeth

„The Price Is Wrong“ — Periphery

 

Best Rock Song

***WINNER: „Blackstar“ — David Bowie, songwriter (David Bowie)

„Burn the Witch“ —Radiohead, songwriters (Radiohead)

„Hardwired“ — James Hetfield and Lars Ulrich, songwriters (Metallica

„Heathens“ — Tyler Joseph, songwriter (Twenty One Pilots)

„My Name Is Human“ — Rich Meyer, Ryan Meyer and Johnny Stevens, songwriters (Highly Suspect)

 

Best Rock Album

California — Blink-182

***WINNER: Tell Me I’m Pretty — Cage the Elephant

Magma — Gojira

Death of a Bachelor — Panic! at the Disco

Weezer — Weezer

 

Best Alternative Music Album

22, A Million — Bon Iver

***WINNER: Blackstar — David Bowie

The Hope Six Demolition Project — PJ Harvey

Post Pop Depression — Iggy Pop

A Moon Shaped Pool — Radiohead

 

Best R&B Performance

„Turnin‘ Me Up“ — BJ The Chicago Kid

„Permission“ — Ro James

„I Do“ — Musiq Soulchild

„Needed Me“ — Rihanna

***WINNER: „Cranes in the Sky“ — Solange

 

Best Traditional R&B Performance

„The Three of Me“ — William Bell

„Woman’s World“ — BJ the Chicago Kid

„Sleeping With the One I Love“ — Fantasia

***WINNER: „Angel“ — Lalah Hathaway

„Can’t Wait“ — Jill Scott

 

Best R&B Song

„Come and See Me“ — J. Brathwaite, Aubrey Graham and Noah Shebib, songwriters (PartyNextDoor Featuring Drake)

„Exchange“ — Michael Hernandez and Bryson Tiller, songwriters (Bryson Tiller)

„Kiss It Better“ — Jeff Bhasker, Robyn Fenty, John-Nathan Glass and Natalia Noemi, songwriters (Rihanna)

***WINNER: „Lake by the Ocean“ — Hod David and Musze, songwriters (Maxwell)

„Luv“ — Magnus August Hoiberg, Benjamin Levin and Daystar Peterson, songwriters (Tory Lanez)

 

Best Urban Contemporary Album

***WINNER:  Lemonade — Beyoncé

Ology — Gallant

We Are King — KING

Malibu — Anderson Paak

Anti — Rihanna

 

Best R&B Album

In My Mind — BJ the Chicago Kid

***WINNER: Lalah Hathaway Live — Lalah Hathaway

Velvet Portraits — Terrace Martin

Healing Season — Mint Condition

Smoove Jones — Mya

 

Best Rap Performance

***WINNER: „No Problem“ — Chance the Rapper Featuring Lil Wayne and 2 Chainz

„Panda“ —Desiigner

„Pop Style“ — Drake Featuring the Throne

„All the Way Up“ — Fat Joe and Remy Ma Featuring French Montana and Infared

„That Part“ — Schoolboy Q Featuring Kanye West

 

Best Rap/Sung Performance

„Freedom“ — Beyoncé Featuring Kendrick Lamar

***WINNER: „Hotline Bling“ — Drake

„Broccoli“ — D.R.A.M. Featuring Lil Yachty

„Ultralight Beam“ — Kanye West Featuring Chance the Rapper, Kelly Price, Kirk Franklin and the Dream

„Famous“ — Kanye West Featuring Rihanna

 

Best Rap Song

„All the Way Up“ — Joseph Cartagena, Edward Davadi, Shandel Green, Karim Kharbouch, Andre Christopher Lyon, Reminisce Mackie and Marcello Valenzano, songwriters (Fat Joe and Remy Ma Featuring French Montana and Infared)

„Famous“ — Chancelor Bennett, Ross Birchard, Ernest Brown, Andrew Dawson, Kasseem Dean, Mike Dean, Noah Goldstein, Kejuan Muchita, Patrick Reynolds, Kanye West and Cydel Young, songwriters (Kanye West Featuring Rihanna)

***WINNER: „Hotline Bling“ — Aubrey Graham and Paul Jefferies, songwriters (Drake)

„No Problem“ — Chancelor Bennett, Dwayne Carter and Tauheed Epps, songwriters (Chance the Rapper Featuring Lil Wayne and 2 Chainz)

„Ultralight Beam“ — Chancelor Bennett, Kasseem Dean, Mike Dean, Kirk Franklin, Noah Goldstein, Samuel Griesemer, Terius Nash, Jerome Potter, Kelly Price, Nico „Donnie Trumpet“ Segal, Derek Watkins, Kanye West and Cydel Young, songwriters (Kanye West Featuring Chance the Rapper, Kelly Price, Kirk Franklin and the Dream)

 

Best Rap Album

***WINNER: Coloring Book — Chance the Rapper

And the Anonymous Nobody — De La Soul

Major Key — DJ Khaled

Views — Drake

Blank Face LP — Schoolboy Q

The Life of Pablo — Kanye West

 

Best Country Solo Performance

„Love Can Go to Hell“ — Brandy Clark

„Vice“ — Miranda Lambert

***WINNER: „My Church“ — Maren Morris

„Church Bells“ — Carrie Underwood

„Blue Ain’t Your Color“ — Keith Urban

 

Best Country Duo/Group Performance

„Different for Girls“ — Dierks Bentley Featuring Elle King

„21 Summer“ — Brothers Osborne

„Setting the World on Fire“ — Kenny Chesney and Pink

***WINNER: „Jolene“ — Pentatonix Featuring Dolly Parton

„Think of You“ — Chris Young With Cassadee Pope

 

Best Country Song

„Blue Ain’t Your Color“ — Clint Lagerberg, Hillary Lindsey and Steven Lee Olsen, songwriters (Keith Urban)

„Die a Happy Man“ — Sean Douglas, Thomas Rhett and Joe Spargur, songwriters (Thomas Rhett)

***WINNER: „Humble and Kind“ — Lori McKenna, songwriter (Tim McGraw)

„My Church“ — Busbee and Maren Morris, songwriters (Maren Morris)

„Vice“ — Miranda Lambert, Shane McAnally and Josh Osborne, songwriters (Miranda Lambert)

 

Best Country Album

Big Day in a Small Town — Brandy Clark

Full Circle — Loretta Lynn

Hero — Maren Morris

***WINNER: A Sailor’s Guide to Earth — Sturgill Simpson

Ripcord — Keith Urban

 

Best New Age Album

Orogen — John Burke

Dark Sky Island — Enya

Inner Passion — Peter Kater and Tina Guo

Rosetta — Vangelis

***WINNER: White Sun II — White Sun

 

Best Improvised Jazz Solo

„Countdown“ — Joey Alexander, soloist

„In Movement“ — Ravi Coltrane, soloist

„We See“ — Fred Hersch, soloist

„I Concentrate on You“ — Brad Mehldau, soloist

***WINNER: „I’m So Lonesome I Could Cry“ — John Scofield, soloist

 

Best Jazz Vocal Album

Sound of Red — René Marie

Upward Spiral — Branford Marsalis Quartet With Special Guest Kurt Elling

***WINNER: Take Me to the Alley — Gregory Porter

Harlem on My Mind — Catherine Russell

The Sting Variations — The Tierney Sutton Band

 

Best Jazz Instrumental Album

Book of Intuition — Kenny Barron Trio

Dr. Um — Peter Erskine

Sunday Night at the Vanguard — The Fred Hersch Trio

Nearness — Joshua Redman and Brad Mehldau

***WINNER: Country for Old Men — John Scofield

 

Best Large Jazz Ensemble Album

Real Enemies — Darcy James Argue’s Secret Society

Presents Monk’estra, Vol. 1 — John Beasley

Kaleidoscope Eyes: Music of the Beatles — John Daversa

All L.A. Band — Bob Mintzer

***WINNER: Presidential Suite: Eight Variations on Freedom — Ted Nash Big Band

 

 

Best American Roots Performance

„Ain’t No Man“ — The Avett Brothers

„Mother’s Children Have a Hard Time“ — Blind Boys of Alabama

„Factory Girl“ — Rhiannon Giddens

***WINNER: „House of Mercy“ — Sarah Jarosz

„Wreck You“ — Lori McKenna

 

Best American Roots Song

„Alabama at Night“ — Robbie Fulks, songwriter (Robbie Fulks)

„City Lights“ — Jack White, songwriter (Jack White)

„Gulfstream“ — Eric Adcock and Roddie Romero, songwriters (Roddie Romero and the Hub City All-Stars)

***WINNER: „Kid Sister“ — Vince Gill, songwriter (The Time Jumpers)

„Wreck You“ — Lori McKenna and Felix McTeigue, songwriters (Lori McKenna)

 

Best Americana Album

True Sadness — The Avett Brothers

***WINNER: This Is Where I Live — William Bell

The Cedar Creek Sessions — Kris Kristofferson

The Bird & the Rifle — Lori McKenna

Kid Sister — The Time Jumpers

 

Best Bluegrass Album

Original Traditional — Blue Highway

Burden Bearer — Doyle Lawson & Quicksilver

The Hazel Sessions — Laurie Lewis and the Right Hands

North and South — Claire Lynch

***WINNER: Coming Home — O’Connor Band With Mark O’Connor

 

Best Traditional Blues Album

Can’t Shake the Feeling — Lurrie Bell

Live at the Greek Theatre — Joe Bonamassa

Blues & Ballads (A Folksinger’s Songbook: Volumes I & II) — Luther Dickinson

The Soul of Jimmie Rodgers — Vasti Jackson

***WINNER: Porcupine Meat — Bobby Rush

 

Best Contemporary Blues Album

***WINNER: The Last Days of Oakland — Fantastic Negrito

Love Wins Again — Janiva Magness

Bloodline — Kenny Neal

Give It Back to You — The Record Company

Everybody Wants a Piece — Joe Louis Walker

 

Best Folk Album

Silver Skies Blue — Judy Collins and Ari Hest

Upland Stories — Robbie Fulks

Factory Girl — Rhiannon Giddens

Weighted Mind — Sierra Hull

***WINNER: Undercurrent — Sarah Jarosz

 

Best Regional Roots Music Album

Broken Promised Land — Barry Jean Ancelet and Sam Broussard

It’s a Cree Thing — Northern Cree

***WINNER: E Walea — Kalani Pe’a

Gulfstream — Roddie Romero and the Hub City All-Stars

I Wanna Sing Right: Rediscovering Lomax in the Evangeline Country — Various Artists

 

Best Reggae Album

Sly and Robbie Presents … Reggae for Her – Devin Di Dakta & J.L

Rose Petals — J Boog

***WINNER: Ziggy Marley — Ziggy Marley

Everlasting — Raging Fyah

Falling Into Place — Rebelution

Soja: Live in Virginia — Soja

 

Best World Music Album

Destiny — Celtic Woman

Walking in the Footsteps of our Fathers — Ladysmith Black Mambazo

***WINNER: Sing Me Home — Yo-Yo Ma & The Silk Road Ensemble

Land of Gold — Anoushka Shankar

Dois Amigos, Um Século De Música: Multishow Live — Caetano Veloso & Gilberto Gil

 

Best Spoken Word Album (Includes Poetry, Audiobooks and Storytelling)

The Girl With the Lower Back Tattoo — Amy Schumer

***WINNER: In Such Good Company: Eleven Years of Laughter, Mayhem and Fun in the Sandbox — Carol Burnett

M Train — Patti Smith

Under the Big Black Sun: A Personal History of L.A. Punk (John Doe With Tom DeSavia) — Various Artists

Unfaithful Music & Disappearing Ink — Elvis Costello

 

Best Comedy Album

… America … Great … — David Cross

American Myth — Margaret Cho

Boyish Girl Interrupted — Tig Notaro

Live at the Apollo — Amy Schumer

***WINNER: Talking for Clapping — Patton Oswalt

 

Best Compilation Soundtrack for Visual Media

Amy — Various Artists

***WINNER: Miles Ahead — Miles Davis and various artists

Straight Outta Compton — Various Artists

Suicide Squad (Collector’s Edition) — Various Artists

Vinyl: The Essentials Season 1 — Various Artists

 

Best Score Soundtrack for Visual Media

Bridge of Spies — Thomas Newman, composer

Quentin Tarantino’s The Hateful Eight — Ennio Morricone, composer

The Revenant — Alva Noto and Ryuichi Sakamoto, composers

***WINNER: Star Wars: The Force Awakens — John Williams, composer

Stranger Things Volume 1 — Kyle Dixon and Michael Stein, composers

Stranger Things Volume 2 — Kyle Dixon and Michael Stein, composers

 

Best Song Written for Visual Media

***WINNER: „Can’t Stop the Feeling!“ — Max Martin, Shellback and Justin Timberlake, songwriters (Justin Timberlake, Anna Kendrick, Gwen Stefani, James Corden, Zooey Deschanel, Walt Dohrn, Ron Funches, Caroline Hjelt, Aino Jawo, Christopher Mintz-Plasse and Kunal Nayyar), track from Trolls

„Heathens“ — Tyler Joseph, songwriter (Twenty One Pilots), track from Suicide Squad

„Just Like Fire“ — Oscar Holter, Max Martin, Pink and Shellback, songwriters (Pink), track from Alice Through the Looking Glass

„Purple Lamborghini“ — Shamann Cooke, Sonny Moore and William Roberts, songwriters (Skrillex and Rick Ross), track from Suicide Squad

„Try Everything“ — Mikkel S. Eriksen, Sia Furler and Tor Erik Hermansen, songwriters (Shakira), track from Zootopia

„The Veil“ — Peter Gabriel, songwriter (Peter Gabriel), track from Snowden

 

Best Arrangement, Instrumental or A Cappella

„Ask Me Now“ — John Beasley, arranger (John Beasley)

„Good ‚Swing‘ Wenceslas“ — Sammy Nestico, arranger (The Count Basie Orchestra)

„Linus & Lucy“ — Christian Jacob, arranger (The Phil Norman Tentet)

„Lucy in the Sky With Diamonds“ — John Daversa, arranger (John Daversa)

„We Three Kings“ — Ted Nash, arranger (Jazz At Lincoln Center Orchestra With Wynton Marsalis)

***WINNER: „You And I“ — Jacob Collier, arranger (Jacob Collier)

 

Best Arrangement, Instruments and Vocals

„Do You Hear What I Hear?“ — Gordon Goodwin, arranger (Gordon Goodwin’s Big Phat Band Featuring Take 6)

„Do You Want to Know a Secret“ — John Daversa, arranger (John Daversa Featuring Renee Olstead)

***WINNER: „Flintstones“ — Jacob Collier, arranger (Jacob Collier)

„I’m a Fool to Want You“ — Alan Broadbent, arranger (Kristin Chenoweth)

„Somewhere (Dirty Blvd) (Extended Version)“ — Billy Childs and Larry Klein, arrangers (Lang Lang Featuring Lisa Fischer and Jeffrey Wright)

 

Best Recording Package

Anti (Deluxe Edition) — Ciarra Pardo & Robyn Fenty, art directors (Rihanna)

***WINNER: Blackstar — Jonathan Barnbrook, art director (David Bowie)

Human Performance — Andrew Savage, art director (Parquet Courts)

Sunset Motel — Sarah Dodds & Shauna Dodds, art directors (Reckless Kelly)

22, A Million — Eric Timothy Carlson, art director (Bon Iver)

 

 

Best Engineered Album, Nonclassical

Are You Serious — Tchad Blake and David Boucher, engineers; Bob Ludwig, mastering engineer (Andrew Bird)

***WINNER: Blackstar — David Bowie, Tom Elmhirst, Kevin Killen and Tony Visconti (David Bowie)

Dig in Deep — Ryan Freeland, engineer; Kim Rosen, mastering engineer (Bonnie Raitt)

Hit N Run Phase Two — Booker T., Dylan Dresdow, Chris James, Prince and Justin Stanley, engineers; Dylan Dresdow, mastering engineer (Prince)

Undercurrent — Shani Gandhi and Gary Paczosa, engineers; Paul Blakemore, mastering engineer (Sarah Jarosz)

 

Producer of the Year, Nonclassical

Benny Blanco

***WINNER: Greg Kurstin

Max Martin

Nineteen85

Ricky Reed

 

Best Remixed Recording

„Cali Coast (Psionics Remix)“ — Josh Williams, remixer (Soul Pacific)

„Heavy Star Movin‘ (staRo Remix)“ — staRo, remixer (The Silver Lake Chorus)

„Nineteen Hundred Eighty-Five (Timo Maas and James Teej Remix)“ — Timo Maas and James Teej, remixers (Paul McCartney and Wings)

„Only“ (Kaskade X Lipless Remix)— Ryan Raddon, remixer (Ry X)

***WINNER: „Tearing Me Up (RAC Remix)“ — André Allen Anjos, remixer (Bob Moses)

„Wide Open (Joe Goddard Remix)“ — Joe Goddard, remixer (The Chemical Brothers)

 

Best Music Video

***WINNER: „Formation“ — Beyoncé

„River“ — Leon Bridges

„Up & Up“ — Coldplay

„Gosh“ — Jamie XX

„Upside Down & Inside Out“ — OK Go

 

Best Music Film

I’ll Sleep When I’m Dead — Steve Aoki

***WINNER: The Beatles: Eight Days a Week, the Touring Years — The Beatles

Lemonade — Beyoncé

The Music of Strangers — Yo-Yo Ma and the Silk Road Ensemble

American Saturday Night: Live From the Grand Ole Opry — Various Artists

Adele

adele

Andra Day

andra-day-2017-grammy-awards

Carrie Underwood

carrie-underwood

Celine Dion

celine-dion-cm-21217

Demi Lovato

demi-lovato

Diplo

diplo-cm-21217

Enya

enya

Faith Hill

faith-hill-2017-grammy-awards

Halsey

halsey-3-cm-21717

Heidi Klum

heidi-klum

Charli XCX

charli-cm-21217

Chrissy Teigen

chrissy-teigen-cm-21217

Chrissy a John Legend

chrissy-teigen-john-legend-grammy-awards-los-angeles-kg-021217

chrissyx

James Corden s manželkou

james-cordon-julia-carey-grammy-awards-los-angeles-kg-021217

Jennifer Lopez

jennifer-lopez

jennifer-lopez-grammy-candids-ms-021217

Katy Perry

katy-perry-cm-21217

katy-perry-grammy-candids-ms-021217

Keith Urban

keith-urban-grammy

Kris Jenner

kris-jenner-2017-grammy-awards

Lady Gaga

lady-gaga-cm-21217

ladyx

Gaga ukázala aj nové tetovanie

LOS ANGELES,  CA - FEBRUARY 12: Musician Lady Gaga attends The 59th GRAMMY Awards at STAPLES Center on February 12,  2017 in Los Angeles,  California. (Photo by Christopher Polk/Getty Images for NARAS)

Laverne Cox

laverne-cox

Lea Michele

lea-michele-cm-21217

Mya

mya-cm-21217

Nick Jonas

nick-jonas

Rick Ross

rick-ross-cm-21217

Rihanna

rihanna

Rose McGowan a Boots

rose-mcgowan-boots-grammy-awards-los-angeles-kg-021217

Paris Jackson

rs_634x1024-170212172804-634-paris-jackson-best-looks-from-2017-grammy-awards-4

Skrillex

skrillex-2017-grammy-awards

Solange Knowles

solange

Steve Aoki

steve-aiko-cm-21217

Tinashe

tinashe

Tori Kelly

tori-kelly

Ziggy Marley

tziggy-marley-cm-21217

Beyoncé

x1

x2

x3

x4

x5

x6

x7

x8

Adele

x9

x10

x11

x12

x13

Paris

x14

Jennifer

x15

The Weeknd a Daft Punk

x16

Bruno Mars

x17

x18

Lady Gaga ft. Metallica

x19

Katy Perry

x20

Ed Sheeran a Rihanna

x21

Riha bola smädná

x22

Adele

x23

Beyoncé

xbeyonce-2017-grammys-peter-dundas-dress







Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk