Amanda Seyfried porodila

pridal kara 25.3.2017 o 18:21


0-23

Z Amandy a jej manžela už sú rodičia.

Od svadby nestihli ubehnúť ešte ani dva týždne a z Amandy a jej čerstvého manžela Thomasa sa stali rodičia. Dnes to potvrdil jej hovorca pre E!News. Na podrobnosti bol ale celkom skúpy, a tak vieme len pohlavie bábätka – Amande sa narodilo dievčatko. Meno jej dcérky zatiaľ nevieme. A ani presný dátum narodenia. Ale ako správny investigatívny žurnalista (haha) som troška pátrala a prišla som k záveru, že malá nemá viac ako 7 dní.

Posledné paparazzi fotky Amandy a Thomasa totiž pochádajú z minulej soboty a v tom čase bolo na nich prítomné ešte aj jej tehotenské brucho. DailyMail vtedy písalo, že sa vybrali na nejakú párty, preto sú ovešaní vecami, no vo svetle informácií o jej pôrode to teraz vidím trocha inak. Vyradostený úsmev asistentky (alebo kto to je), vydesený pohľad Thomasa, bolestivá grimasa Amandy, vankúše v rukách a samé tašky mi napovedali, že zrejme smerovali rodiť. Síce so sebou mali aj Amandinho psíka, ale ten je v jej živote všadeprítomný, takže to ma vôbec neprekvapuje. Gratulujeme čerstvým rodičom a malej želám, aby po mamke podedila krásu a nepodedila duševné choroby.

1

2

3e6bef1400000578-0-image-m-41_1489900394801Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk