Trendy: SVADBA FILMY

Lindsay Lohan má nové plavky

pridal kara 5.4.2017 o 20:37


0

Žiadne bikiny. Moslimka Lindsay už nosí burkiny.

Ách, Lindsay. Za pár rokov sa jej podarilo dostať sa od nádejnej a talentovanej detskej herečky až po celebritu štvrtej cenovej, kde sa delí o miesto aj s Courtney Stodden. Už dlhšie nevie čím zaujať a ani čím zarobiť, a tak to na nás skúša so svojou novou reality šou a so svojou novou vierou. V budovaní svojho nového štýlu poslušnej moslimky pokračuje aj naďalej. Treba predsa nejako zaujať a keď už sa nedá zaujať ani ceckami (keďže ich má po pupok), priživuje sa na momentálne celkom hojne diskutovanom náboženstve.

Uplynulý týždeň trávila v Thajsku v Phukete, kde ju paparazzi „načapal“ na pláži v čiernych burkinách. Načapal som dala do úvodzoviek z celkom očividného dôvodu – Lindsay si fotografa zavolala sama. Je to jasné ako facka z jej pózovania a hádzania pohľadov do fotoaparátu. Išlo asi o takú náhodu, ako keď fotograf náhodou vymákol na pláži Marišu a jej zajačika. Kde sú tie časy starého dobrého bulváru, keď si celebrity robili v článkoch hanbu a nie promo. Ale jedno musím Lindsay uznať. Takéto plavky jej svedčia oveľa viac než tie, v ktorých trávila minulé leto

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk