Jennifer ukázala dvojičky

pridal kara 25.4.2017 o 21:36


0

A výnimočne tým nemyslíme cecky, ale deti.

Zatiaľ čo bežní smrteľníci vstávajú v pondelok ráno do práce, Jennifer Lopez vstávala na rozhovor k Ellen DeGeneres. Ale uznávam, pre ňu to je súčasťou práce. Ale taká príjemná súčasť, keďže s Ellen je sranda. Ellen ju pravidelne griluje otázkami o jej vzťahoch a Jen sa tomu nevyhla ani tentokrát, a tak porozprávala čosi o tom, ako sa s jej novým frajerom Alexom dali dokopy. Videla ho pred reštauráciou, vyšla za ním a zaťukala mu na rameno. A už bola ruka v rukáve. Ako málo niekedy stačí.

Frajera síce na šou nepriniesla, ale za to tam priniesla svoje 9 ročné dvojičky Maxa a Emme. Maxovi sa ale očividne nepáčilo, že z neho robia cvičenú opicu, a tak sa rozhodol schovať sa do krabice, z ktorej bežne vyskakujú ľudia, aby nastrašili celebritných hostí. Neskôr asistovali aj pri tanečnej súťaži, zatiaľ čo sa ich mamka snažila tancovať v koženom oblečku s minisukňou a v štekloch. Milené deti, akurát by ma asi nasralo, keby som mala za mamu Lopezku a tvár by som zdedila po tatkovi Smrtihlavovi.

1

2

3

4

5

6
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk