Ricky Martin ako Versaceho milenec

pridal WonderWoman 10.5.2017 o 21:48


cov

V najnovšom American Crime Story.

Určite si ešte pamätáte posledné American Crime Story: The People v. O.J. Simpson, v ktorom si rolu Roberta Kardashiana zahral David Schwimmer. Momentálne sa natáča ďalšia séria, tentokrát o smrti slávneho Gianniho Versaceho, ktorého v roku 1997 zavraždil Andrew Cunanan.

No a Ricky Martin oprášil svoj herecký talent a zahral si jeho milenca – Antonia D´Amica. Ricky má totiž bohaté skúsenosti s herectvom už odmalička, kedy hrával v portorikánskych seriáloch. Naposledy účinkoval v seriáli Glee, kde si zahral mladého učiteľa španielčiny, ktorý vie čírou náhodou aj spievať. Považujem preto jeho rolu Antonia za skvelý návrat na televízne obrazovky. American Crime Story o prípade O.J. Simpsona mala medzi divákmi veľký úspech, takže ho predpovedám aj tejto sérií o Versacem. Ricky teda môže v kľude natáčať, ako to robil aj tento víkend na South Beach v Miami, so svojim hereckým kolegom Edgarom Ramirezom.

 

1

2

3

4

5

6

7

8

Skutoční Antonio D’Amico a Gianni9Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk