Dvojičky sú na svete

pridal kara 6.6.2017 o 17:25


George a Amal Clooneyovci sa stali rodičmi.

Začiatkom februára po pár týždňoch špekulácií prasklo, že George a Amal sa stanú rodičmi. Jeho mamka len pár dní na to prezradila médiám aj pohlavie detí v Amalinom bruchu a ako už teraz vieme, nešálila nás. Tehotnú Amal sme už dlhšie nevideli a jej bruško bolo naozaj malé, ale napriek tomu boli s Beyoncé približne v rovnakom týždni tehotenstva. A ja mám od včera rána nutkavý pocit, že Beyoncé rodí, takže možno čoskoro budem písať článok aj o jej dvojičkách.

Ale späť k Amal a Georgeovi. Tí naozaj nerobia okolo narodenia detí tajnosti, keďže ich dvojičky sa narodili len dnes ráno. Jeho hovorca to prezradil s celkom vtipným dodatkom magazínu People: „Dnes ráno privítali Amal a George do svojich životov Ellu a Alexandra Clooneyovcov. Ella, Alexander a Amal sú zdraví, šťastní a darí sa im dobre. George je pod sedatívami a zotaviť by sa mal do pár dní.“

Sympatické mená pre detičky, sympatickí rodičia, sympatické oznámenie narodenia detí. Za mňa palec hore a Elle a Alexandrovi želám do života len to najlepšie. A rodičom aspoň pár hodín spánku denne.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk