Dvojičky sú na svete |
George a Amal Clooneyovci sa stali rodičmi.
Začiatkom februára po pár týdňoch pekulácií prasklo, e George a Amal sa stanú rodičmi. Jeho mamka len pár dní na to prezradila médiám aj pohlavie detí v Amalinom bruchu a ako u teraz vieme, neálila nás. Tehotnú Amal sme u dlhie nevideli a jej bruko bolo naozaj malé, ale napriek tomu boli s Beyoncé pribline v rovnakom týdni tehotenstva. A ja mám od včera rána nutkavý pocit, e Beyoncé rodí, take mono čoskoro budem písa článok aj o jej dvojičkách. Ale spä k Amal a Georgeovi. Tí naozaj nerobia okolo narodenia detí tajnosti, keďe ich dvojičky sa narodili len dnes ráno. Jeho hovorca to prezradil s celkom vtipným dodatkom magazínu People: „Dnes ráno privítali Amal a George do svojich ivotov Ellu a Alexandra Clooneyovcov. Ella, Alexander a Amal sú zdraví, astní a darí sa im dobre. George je pod sedatívami a zotavi by sa mal do pár dní.“ Sympatické mená pre detičky, sympatickí rodičia, sympatické oznámenie narodenia detí. Za mňa palec hore a Elle a Alexandrovi elám do ivota len to najlepie. A rodičom aspoň pár hodín spánku denne.
|

















