Nick Gordon je hovädo

pridal kara 11.6.2017 o 12:49


Zatkli ho za napadnutie novej frajerky. Šokujúce.

Myslím, že neexistuje na tomto svete jediná osoba, ktorú by takýto vývoj udalostí prekvapil. Teda asi okrem Nickovej frajerky Laury, ktorá si s ním začala napriek tomu, že s najväčšou pravdepodobnosťou pomohol na druhý svet Bobbi Kristine. Trestný súd sa do dnešného dňa poriadne nerozhýbal a stále prebieha vyšetrovanie, no civilný súd ho uznal zodpovedným za jej smrť a Nick je povinný pozostalým vyplatiť 36 miliónov dolárov odškodné. A začať si s človekom, ktorý je uznaný vinným za smrť svojej frajerky, to chce buď naozaj veľkú dávku naivity, malý mozog alebo veľkú túžbu po sláve. Nech už k tomu Lauru viedlo čokoľvek, v piatok na to doplatila.

Laura povedala polícii, že Nick bol nahnevaný, lebo si myslel, že sa v bare snažila intímne zblížiť s nejakým jeho kamarátom. Keď prišli domov, hádali sa do skorých ranných hodín. Keď chcela odísť, začal ju biť a nedovolil jej to. Keď sa snažila použiť notebook, aby privolala na pomoc svoju sestru, vytrhol jej ho z rúk. Odísť z domu sa jej podarilo až vtedy, keď krikom zobudila Nickovu mamu, ktorá v dome býva tiež. Tá ju odviezla domov a odtiaľ ju jej sestra odviezla do nemocnice. Nick tvrdí, že ju neudrel a že to ona napadla jeho a chce na ňu podať trestné oznámenie. Napriek tomu je ale on ten, kto skončil za mrežami. Policajti ho včera poobede zatkli za domáce násilie a za väznenie dospelej osoby.

 

údajné zranenia

zamilovaný párik

To sa Laura snažila presvedčiť nás, alebo samu seba?Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk