
To sú mi veci…
Andrew Garfield si dal troka pauzu od sveta filmu a momentálne hviezdi v divadelnej hre Angels in America v Londýne. V hre hrá homosexuála, ktorý má AIDS. A zrejme počas príprav na túto svoju novú úlohu o sebe zistil veci, ktoré dovtedy netuil. Pri diskusii o hre sa toti pred pár dňami vyjadril, e je gay, akurát nie tak úplne. Kvôli tomu, aby bol čo najpresvedčivejí, toti momentálne sleduje televíznu ou RuPaul’s Drag Race. „To je teraz môj ivot. Som teraz homosexuálny mu, akurát bez fyzického aktu.“
Neskôr si asi uvedomil, akú kravinu vlastne povedal, a tak sa to snail uvies troka na pravú mieru. Vraj pokiaž vie, tak v skutočnosti homosexuál nie je, no mono niekedy v budúcnosti sa to zmení. U bolo ale neskoro a gayovia neboli práve nadení jeho vyjadrením a na twitteri ho vo vežkom začali nazýva „Rachel Dolezal homosexuálov“. Ak si u náhodou nespomínate, Rachel Dolezal je beloka, ktorá roky klamala, e je černoka a aj po prevalení jej klamstiev si za tým stojí, vraj tak samú seba identifikuje a má na to právo. Andrew to má asi nejako podobne…
Andrew v hre Angels in America


Ktovie, čo si o týchto vyjadreniach myslí jeho bývalka Emma Stone…
