Párik exotov

pridal Lilinka 8.8.2017 o 12:30


Kesha aj s frajerom na letisku.

Keďže teraz nás zamestnáva najmä rozvod Anny Faris a Chrisa Prata(jsa), tak si dajme aj párik, ktorému to ešte stále klape. Keďže Hollywood je miesto najväčších afér a škandálov, dlhodobý vzťah je na takomto mieste priam ojedinelý. Asi tak, ako predpoveď počasia, ktorá sa splnila. Nuž, v dnešnej dobe sa rozpad vzťahu dá predpovedať s väčšou presnosťou ako počasie.

Ale späť k dúhovej víle Keshe. Tú aj s frajerom, s ktorým je už od roku 2014,  odchytil náš Ignác na letisku v Los Angeles. Po vzhliadnutí vylepšenej Iggy Azalea sa mu už nezdala ani taká škaredá. No jedna vec je istá. Uričte na niečom šlape, alebo je farboslepá.  Aj keď farby toto leto asi fičia, viď Chrissy, toto je už trošku moc. Navliekla si na seba totiž naozaj morbídne kombo dúhového ponča (skvelo by sa hodilo ako koberec do centra thajských masáží) s metalickými legínami. Dokonca sa to už číta zle, nie ešte pozerá. Všetko to zabila kryštáľovými okuliarmi a fialovým rúžom. Za túto kombináciu by sa nemuselo hanbiť ani staré ja Miley Retardus, ktorá už seká dobrotu a vidno to na nej. Hoci je vidieť, že pilates nezabralo, aspoň nemala tričko prežrané od molí.

 

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk